10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňNevyřízené účty se Dvorem Králové mají kolínští hokejisté, a protože ve středu 28. listopadu Rodos do Kolína přijede, kozlové budou mít možnost vše vyrovnat. Na vysvětlenou, poslední utkání ve Dvoře Králové se jim vůbec nepovedlo.

Naopak domácím tenkrát vycházelo, na co sáhli. Po dvou třetinách Kolín prohrával 0:7 a až ve třetí třetině snížil na 3:7.

,,Tam jsme nesehráli dobré utkání a pevně věřím, že si z toho vezmeme ponaučení a že doma to bude úplně jiný zápas. Kluci udělají vše pro to, aby diváci odcházeli spokojeni,“ zavzpomínal trenér Kolína Petr Martínek na minulé utkání se Dvorem. Nutno ještě podotknout, že první letošní mistrovský mač ale vyhráli kozlové. V září doma porazili Rodos 4:2.

Kdo půjde z ledu s vítězstvím tentokrát? Kozlové vyhráli již čtyřikrát za sebou a gólově se jim v poslední době daří. Po výhře 3:2 pp nad Vrchlabím, porazili 8:1 Řisuty, 7:1 Trutnov a 9:2 Bílinu. V tabulce je Kolín třetí. Dvůr Králové je stále předposlední. Ale pátý Trutnov má tři body před sebou a čtvrtý Nymburk jedenáct bodů. Na kozly pak ztrátu dalších dvou bodů, tedy celkem třináct bodů. Rodoští střídají prohry s výhrami, ale za posledních pět utkání získali deset bodů z patnácti možných. Porazili Klatovy (6:4) Trutnov (6:1), Letňany (4:2) a naposledy obrali o bod první Sokolov ze Severu (1:2 pp).

Čeká se napínavý duel. Utkání na kolínském ledě začíná v 18.07.

čt, 03. led. 2019 18:00