3:4 SC Kolín - A tým

Datum út, 11. srp. 2020 Beginn 18:00
HC Tábor - A tým
Tábor

Z utkání proti Děčínu. Foto: Jan Kobzáň Z utkání proti Děčínu. Foto: Jan Kobzáň Prohrou skončilo sobotní utkání kolínských hokejistů. Doma hostili Děčín ze skupiny Sever a byli mírní favorité. Gólově bohaté utkání se nakonec rozhodovalo v prodloužení, kde bod navíc urvali hostí.

,,Pro diváka to možná bylo atraktivní, pro nás, pro trenéry, to nebylo úplně příjemné. Soupeř byl výborný dopředu a my jsme nezachytávali jejich průniky. Soupeř měl hodně přečíslení a my jsme byli takoví nepoučitelní. Jsme zklamaní, protože jsme chtěli tento zápas vyhrát,“ řekl po utkání trenér Kolína Petr Martínek.

Scénář v utkání se opakoval několikrát. Hostí se ujali vedení, kozlové snížili, ale pak udělali chybu a zase za lanko popotáhli Děčínští. ,,Když jsme se dotáhli na gól a měli jsme šanci na vyrovnání, udělali jsme fatální chybu a soupeř nám zase ujel a dal gól. Bohužel. V té poslední třetině jsme měli navrch, ale nedokázali jsme ani z ložené šance vstřelit branku. A ty šance jsme měli. Takový je někdy hokej,“ řekl trenér Martínek. Jeho svěřenci v poslední části poprvé v utkání dorovnali stav. Na 4:4. Ale tu vedoucí branku v základní hrací době nikdo nedal.

Na řad tak přišlo prodloužení. ,,Řekl jsem klukům, že se musíme udržet na kotouči, ale nevyhráli jsme první buly, soupeř byl na kotouči a jeden hráč přešel přes dva hráče, zakončil a dal gól,“ popsal Martínek třicet vteřin prodloužení, které tentokrát trvalo opravdu jen chvíli a v podstatě jen jedna akce stačila na rozkódování vítěze.

1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0