3:1 SC Kolín - A tým

Datum st, 20. lis. 2019 Beginn 18:07
-:- HC Kobra Praha - A tým
Kobra Praha

Zatímco na ledě se hráči loučili s fanoušky. Zpívalo se, tančilo, oslavovalo. Zeptali jsme na hodnocení utkání trenéra Petra Martínka. Co řekl o mači, který kozlové nad Kobrou vyhráli 6:3?

,,První třetinu jsme vyhráli 3:2, ale byla to nejhorší třetina. Bylo to strašné. Měli jsme prohrávat, ale vedli jsme 2:0, pak jsme my soupeře zatlačili, ale dostali jsme dva góly. Naštěstí jsme dali ještě na 3:2, což nás trošinku uklidnilo. Začátek druhé třetiny byl parádní, dali jsme tři branky. Ale pak jsme zase hráli lehkovážně. Bylo to možná zajímavé pro diváky, ale pro trenéry nic moc,“ komentoval utkání trenér Kolína Petr Martínek. Už se u toho usmíval, protože věděl, že to pro jeho tým skončilo tříbodovým ziskem, ale připustil, že během utkání mu ne vždy do smíchu bylo.

,,Nevím, proč jsme začali tak špatně, ale Martin to naštěstí podržel v bráně, a pak jsme to zvládli. Jsem za to rád, i kluci. Zaplaťpánbůh za tři body,“ dodal ještě.

,,Kobra začala výborně, ale jak jsme dali branky na začátku druhé třetiny, to je zlomilo. Věděli, že máme sílu,“ přemítal nad tím, že Kobra už se v závěru nedokázala vybičovat k náporu a v podstatě půl hodinu hry jen „vyčkávala“ na konec utkání. Protože se stav od 33. minuty už neměnil.

Kozly čeká dlouhé zápasové volno. Další utkání mají na programu až v sobotu 5. ledna, v Sokolově. Co je čeká do té doby?

,,Vánoční svátky mají kluci volné, respektive 24. máme sranda mač s B-týmem. Na led se vrátíme po svátcích, ale víkend budou mít kluci zase volný. Na Silvestra si dáme zase sranda mač, a pak už normálně trénujeme a připravujeme se na další utkání,“ naznačil trenér Martínek, že si během Vánoc jeho tým i trochu oddychne. A to přál i fanouškům.

,,Divákům za celý tým přeju krásné svátky a do nového roku vše nejlepší. Doufám, že jim budeme v novém roce dělat radost a že jich bude chodit víc a víc. Děkujeme jim za podporu.“

1 Kobra Praha 18 100:65 38
2 Kolín 17 78:46 36
3 Příbram 18 106:54 35
4 Tábor 18 83:34 35
5 Klatovy 17 85:51 32
6 David Servis ČB 17 70:69 22
7 Písek 18 48:76 17
8 China 21 38:213 1