12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
3 událostí v měsíci duben 2021 3 událostí v měsíci duben 2021 1 událost dne 21. duben 2021 2 událostí dne 24. duben 2021

Z utkání proti Mostu. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Mostu. Foto: Jan KobzáňKozlové pokračují ve sbírání bodů. Před domácím publikem porazili třetí Most ze skupiny Sever. Střelecky řádil Šafránek a nechyběla ani dramatická zápletka.

Kolín – Most

6:3

Bod první. Strhující začátek

David Šafránek v první minutě otevřel skóre utkání. V páté minutě střílel po Pýchově křižné přihrávce z první branku už druhou. A číhal už na čistý hattrick. Ten se nakonec nekonal. Přesto si Kolín nesl do kabin vedení 3:0. Jankovský totiž z mezikruží nemohl pohrdnout kapitánovou přihrávkou.

Bod druhý. Uspokojení

Uspokojení Kolína s vedením přišlo. A ne jednou. Poprvé právě za stavu 3:0. Tým hostí však potrestal menší aktivitu domácích jen jednou brankou.

Pak nastalo ale podruhé. Když Němec na začátku poslední dvacetiminutovky navyšoval na 4:1. A to bylo potrestáno víc.

Bod třetí. Dramatická zápletka

Během 48 vteřin Most vsítil dva góly. Nejprve prošel po buly tečovaný puk od modré. Pak se mostecký útočník Kýhos dostal za všechny kolínské hráče a akci jeden na gólmana vyhrál. Z ničeho nic to tedy bylo 4:3. A Most cítil šanci.

Bod čtvrtý. Brankostroj Šafránek

Jak se začalo, tak se skončilo. Šafránek totiž nejenže dokončil hattrick, ale dokonce stihl dát ještě branku čtvrtou. Nejprve se ze střídačky zapojil do hry a po Kadlecově nabídce rozvlnil síť. Pak v přesilovce vymyslel gólovku Jankovský, ale neprošla přes gólmana. Tak Šafránek puk dorazil. Změnil tak na konečných 6:3.

Branky: 1. Šafránek (Malý, Pýcha), 5. Šafránek (Pýcha), 16. Jankovský (Malý, Pýcha), 44. Němec (Hanzl, Martínek R.), 56. Šafránek (Kadlec A.), 59. Šafránek (Jankovský) – 27. Kýhos (Kuncl, Mical), 48. Mical (Kýhos), 49. Kýhos (Nedrda, Mical). Rozhodčí: Horáček – Tasch, Šimánek. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 721. Třetiny: 3:0, 0:1, 3:2).

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Bezděk, Hanzl, Havelka, Barták – Jankovský, Šafránek, Malý – Kozák, Martínek, Němec – Netušil, Pochobradský, Kadlec – Jelínek.