15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
3 událostí v měsíci duben 2019 3 událostí v měsíci duben 2019 1 událost dne 21. duben 2019 2 událostí dne 24. duben 2019

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňLed Dvora Králové je letos pro kolínské hokejisty zakletý. Nedokázali tam vyhrát ani podruhé.

Dvůr Králové – Kolín

2:1

To už je téměř tradice. Aspoň v poslední době. Kolín otevírá skóre utkání a hned v úvodu. Tentokrát to bylo ve druhé minutě. Kapitán Malý dojel kotouč v útočném pásmu, vystřelil a mohl se radovat. To bylo ale naposledy v zápase.

Pak už gólově úřadovali jen domácí. Moc branek totiž tento zápas nenabídl.

Dvůr Králové srovnal ještě v první třetině. Při signalizovaném vyloučení si domácí vytvořili tlak a přetavili ho v gól. A pak se Kolínu vymstila chyba na začátku třetí třetiny. Nedůraz v obraně znamenal vedoucí branku Rodosu. A nakonec taky vítěznou.

,,Nechávali jsme domácím hodně prostoru, když byli na kotouči. Druhou polovinu zápasu jsme měli značnou převahu, i jsme soupeře přestříleli, ale chyběla nám koncovka, a ještě větší důraz v soubojích,“ řekl k utkání vedoucí týmu Kolína Josef Nutil

Kolín zůstává třetí. Ale Nymburk, který má šňůru šesti výher v řadě, se v tabulce na kozly dotáhl. Boj o třetí místo tabulky mezi sousedy v tabulce i na mapě bude tedy pokračovat i nadále.

Branky: 15. Fořt (Franc), 47. Dušek (Půhoný, Hoskovec) – 2. Malý. Rozhodčí: Ondráček – Křivohlavý, Klouda. Vyloučení: 6:5, navíc TS za faul Tonra (DVK) a TS za faul Netušila (KOL). Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:0. Diváci: 380.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Jelínek, Hanzl, Barták, Havelka, Bezděk – Jankovský, Šafránek, Kozák – Zumr, Martínek, Malý – Netušil, Pochobradský, Němec – Pešek, Pilný, Kadlec.