24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Z utkání s Moravskými Budějovicemi. Foto: Jan KobzáňZ utkání s Moravskými Budějovicemi. Foto: Jan KobzáňŠťastnější hokejisté Moravských Budějovic odváželi v sobotu z Kolína vítězství. Pomohl jim k tomu gól do prázdné kasy ze druhé třetiny. ,,Byl to nešťastný odraz. Fanda vyjel z brány pro puk, jenže ten se odrazil a hosté měli štěstí. Odrazil se k nim a dali gól do prázdné brány," popsal inkriminovaný okamžik trenér Kolína Václav Rác.

Kolín - Moravské Budějovice

1:2

V ten moment šli hosté už do dvougólového vedení a pro Kozly to byla rána pod pás.

,,Na začátku jsme měli větší převahu, ale nedali jsme góly. I když jsme hráče upozorňovali, že musí být trpěliví, zůstávali dost vysoko a soupeř začal hrozit z rychlých protiútoků a z jednoho z nich dal první gól," popsal kolínský lodivod, jak se hosté dostali do vedení.

Minutku na to hosté skórovali do prázdné, jak už bylo popsáno, a Kozlové se měli co otáčet, aby zápas zvrátili.

,,Proti silnému a fyzicky zdatnému soupeři jsme v poslední třetině ještě zvedli hru a vstřelili jsme kontaktní branku, která nás vrátila do zápasu. Až do konce utkání jsme pak měli větší aktivitu a i šance byly. Prahli jsme po vyrovnávacím gólu. Náznaky byly, ale nepadlo to tam," litoval Rác.

Jeho svěřenci měli opravdu v závěru nadějné pokusy. Třeba hned po buly pálil Malý, nebo z první Ježek vyprášil gólmanovi betony, Jankovský pak mířil nadějně k tyčce. Nic se ale neujalo. A tak se z výhry radovali hosté. V Kolíně urvali šťastné a cenné tři body za výhru 2:1.

Branky: 46. Kulhánek (Hanzl, Jankovský) - 33.Kadela (Paták, Sechovec), 34. Matějka (Randa). Rozhodčí: Kopeček - Huryta, Pechánek. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 710. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:0.

Kolín: Moravec - Pácal, Muláček, Hanzl, Procházka, Skokan, Barták, Kulhánek - Valášek, Kadlec, Morkes - Jankovský, Šafránek, Zumr - Šifta, Malý - Ježek, Mejzr, Semirád - Hlavatý

st, 09. led. 2019 18:00