Žádné odehrané utkání!

Datum po, 09. lis. 2020 Beginn 18:00
SK H. Slavia Třebíč - A-tým
Třebíč

Z utkání proti Letňanům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Letňanům. Foto: Jan KobzáňPovinné tři body kozlové vybojovali, a zajistili si tak stoprocentně účast v play off. Mají totiž na třetím místě již 61 bodů a pátý Trutnov bodů 54. Ten i kdyby získal všech šest bodů, na kozly se už dotáhnout nemůže.

Kolín – Letňany

3:0

Ještě neuběhla minuta a Šafránek už kolem tyčky uklidil puk do sítě. Za necelé tři minuty znovu, po dorážce. Rázem to bylo 2:0. A za nedlouho 3:0. Jelínek vystřelil od modré a jeho kotouč usměrnil do sítě Malý. Jednoduše získané vedení kozly ale uspokojilo natolik, že v dalším průběhu už branky nedali.

Šance ale měli. Martínek třeba šikovně pod nohou vystřelil, ale puk skončil na tyčce. Pak Šafránek minul prázdnou bránu, orazítkoval tyč. Novic v kolínském dresu exvrchlabský Michal Procházka pálil z bezprostřední blízkosti… A tak by se mohlo pokračovat. Zkrátka další gól už Kolín nevstřelil. A protože tým hostí také ne, výsledek 3:0 byl také konečným výsledkem.

,,Zápas nebyl tolik záživný, protože my jsme za stavu 3:0 polevili, přizpůsobili jsme se soupeři. Chtěli jsme hrát profesorský hokej. Dávat góly do prázdné. Šance jsme si vypracovali, ale neproměňovali jsme je. Jim se rozchytal gólman. Ne nadarmo je trojka ve Spartě. Chytal výborný zápas,“ řekl k utkání kolínský trenér.

Na tom bylo vidět zklamání. ,,Tři body se počítají, je to další krok k cestě do play off. Ale já jsem chtěl vidět i výkon. Jestliže soupeř hraje s hráči juniorského věku a my si s nimi nedokážeme výraznějším způsobem poradit, tak mě to mrzí,“ dodal ještě.

Branky: 1. Šafránek (Malý, Jankovský), 4. Šafránek (Malý, Pýcha), 9. Malý (Jelínek, Hanzl). Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Král. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 0:0, 0:0. Diváci: 566.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Havelka, Barták, Bezděk – Jankovský, Šafránek, Malý – Netušil, Zumr, Kozák – Procházka, Pochobradský, Němec – Pilný, Martínek, Kadlec.