24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňVolná neděle skončila. V pondělí se jde na led trénovat a v úterý 28. října se jede k jednomu z nejvzdálenějších soupeřů. Přesněji řečeno. Druholigoví Kozlové míří k dalšímu mistrovskému utkání do Sokolova. Zápas tam začíná ve sváteční úterý v 18.00.

Sokolov má po osmém kole stejný bodový zisk jako Kozlové, jen s tím rozdílem, že má odehráno o zápas méně. Zatímco Sokolovští si již vybrali volné kolo za zápas s vyloučeným Berounem, Kozly toto volno čeká až na konci listopadu.

Západočeši stejně jako Kozlové zatím vyhráli pět utkání, jedno až v prodloužení. Zatímco ale Kolínští díky sobotní porážce s Moravskými Budějovicemi podlehli leto už dvěma soupeřům, Sokolov zatím našel přemožitele jen jednoho. Prohrál v Řisutech 2:4. Po prodlužení si poradil 3:2 s Bílinou, a pak vyhrál nad Žďárem (5:0), Kláštercem (6:3), Táborem (4:2), Děčínem (4:2) a naposledy nad týmem Klatov (2:7).

Oba soupeři střílí průměrně 4 branky v utkání a průměrně inkasují Sokolovští 2,1 gól na zápas a Kozlové 2,6 gólů na zápas. A to bude v úterý asi rozhodovat. Každý inkasovaný gól může znamenat ten rozhodující. Čeká se tak velmi vyrovnané a napínavé utkání.

Vzpoměňme loňský duel na západu Čech, kdy tam Kozlové podlehli nešťastně 0:2. A i na kolínském ledě to bylo velmi vyrovnané a také se radoval Sokolov. Vyhrál tehdy 3:1.

První letošní měření sil těchto soupeřů začne na sokolovském ledě v úterý 28. října v 18.00.

,,Sokolov je favorit soutěže a my to tak vnímáme. Od začátku sezony nepodáváme výkony, jaké bychom chtěli. Řada hráčů, i když dostává opakovaně příležitosti, nám to nevrací. Je potřeba, aby si někteří hráči srovnali hlavy. Výkon ve třetí třetině proti Moravským Budějovicím nám ukázal, jaká je naše cesta. Je to aktivita, důraz, hodně bruslení, vyvážená celohřišťová hra, jak v napadání, tak v dobruslování," okomentoval trenér Kolína Václav Rác, co očekává od dalšího mače a od svých svěřenců.

st, 09. led. 2019 18:00