24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňJeště dvě minuty před koncem vedli kolínští druholigoví hokejisté o tři branky 5:2. Ale nebyli by to oni, když by pohodový výsledek udrželi až do konce. Před domácími fanoušky znovu zdramatizovali, co se dalo, a v poslední minutě se ještě báli, že hosté vyrovnají.

Kolín - Jindřichův Hradec

5:4

Zápas přitom Kozlové rozjeli dobře. Ve čtvrté minutě dorazil do brány vlastní střelu Kadlec a poslal svůj tým do vedení. Pak ale inkasovali v oslabení a modrobílí se na ledě museli hledat. Chvílemi bylo na ledě víc žluto než modro. Ale Kozlové slabé chvilky ustáli a na konci druhé třetiny o sobě dali mohutně vědět. Nejdřív dobře zvdládli přečíslení tři na dva, při kterém si postupně Malý, Šafránek a Jankovský vyměnili puk, až poslední jmenovaný ze zákrytu přesně zamířil. Chvilinku na to se zase dobře zorientoval před bránou hostí Semirád a dorážel.

Kozlové vedli v šestatřicáté minutě 3:1. Ale pouze devatenáct vteřin. Hned po vystřídání totiž první lajna Kolína propadla a byl z toho gól. Byl do kabiny, byl nepříjemný. Ale domácí stále vedli o branku a navíc se jim na začátku poslední dvacetiminutovky povedla parádička. Šifta takovou žabičkou poslal puk dopředu na Malého, ten nabruslil za obranu a nahoru skóroval. Modrobílí znovu vedli o dva góly a směle si šli pro tři body.

Dvě a čtvrt minuty před koncem si pak navíc v přečíslení Jankovský se Šafránkem vyměnili puk, aby hráč s číslem 88 vstítil pátou branku. A bylo veselo. Na trubunách byla slyšet radost.

Jenže jak už bylo předesláno, domácím ještě pěkně zatrnulo. Propadnutí první lajny se opakovalo a hosté snížili na rozdíl dvou gólů. Navíc v přesilovce od modré slavili další gól a najednou to bylo třičtvrtě minuty před koncem zase jen o jedinou trefu. To se Kozlům teda nepovedlo. Zbylých pár vteřin už ale ubránili, i když Vajgarští zkoušeli power play, a nakonec se radovali ze tří bodů. Že to ale byl boj.

Nejlepší hráči: Sejpal Martin (Kolín) -  Gába David (Jindřichův Hradec)

Branky: 4. Kadlec, 34. Jankovský (Šafránek, Malý), 36. Semirád (Šafránek, Jankovský), 42. Malý (Šifta, Mejzr), 58. Šafránek (Jankovský, Kulhánek) - 10. Milotínský (Mazanec, Gába), 36. Košťál (Tomšík, Procházka R.), 59. Košťál (Tomšík), 60. Milotinský (Procházka R., Jindra). Rozhodčí: Vokřál - Tasch, Potůček. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:2. Diváci: 710.

Kolín: Sejpal - Pácal, Muláček, Skokan, Procházka, Hanzl, Kulhánek - Ježek, Kadlec, Morkes - Šifta, Valášek, Malý - Jankovský, Valášek, Semirád - Kozák, Mejzr, Zumr

st, 09. led. 2019 18:00