Přihlásit se

permanentka 2020 normalni

Spravny sport 2019

<< < červenec 2020 > >>
po út st čt so ne
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
4 událostí v měsíci červenec 2020 4 událostí v měsíci červenec 2020
Narozeniny
PictureMartin Sejpal - KOL (27)
1 událost dne 04. červenec 2020
Narozeniny
PictureLukáš Havelka - KOL (24)
1 událost dne 07. červenec 2020
Narozeniny
PictureRobin Netušil - KOL (22)
1 událost dne 19. červenec 2020
Narozeniny
PictureLadislav Hlaveš - KOL (28)
1 událost dne 26. červenec 2020

Poslední utkání A týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání A týmu


Žádné nadcházející utkání!

Příprava na další druholigový ročník se rozjela naplno. Koho že mají trenéři Martínek-Kadlec, Pecka k dispozici? Článek s podtitulkem složení kolínskému mužstva.

Útočníci

Jak už bylo nastíněno v předešlých článcích, mužstvo Kolína zůstává více méně stabilní. Jádro týmu zůstalo nezměněno. Tým neopustila žádná z opor. Když nebudeme počítat lavičku zraněných. Na té se momentálně nachází dva hráči, dva útočníci.

Jakub Semirád podstoupil během letní přípravy operaci Achillovky. Tu si přetrhl hned na jejím začátku. Václav Jankovský možná podstoupí operaci zad. ,,Venca má něco s vyhřezlou plotýnkou. To určitě nějaký čas zabere a bude to ztráta. Jakub by se chtěl do přípravy zapojit co nejdřív. Už na konci srpna by to chtěl vyzkoušet,“ naznačil Martínek, jak dlouhou se bez nich bude muset obejít.

 

Jinak ale můžeme vypočítávat snad všechny stálice. V týmů zůstali útočníci Josef Malý, David Šafránek, Dominik Zumr, Robin Martínek, Robin Netušil, Luboš Kozák, Marek Němec nebo Josef Pilný.

 

,,S Pepou Malým jsme měli po sezoně sezení. Řekl jsem mu, že bych si přál, aby ještě rok pokračoval, aby ještě aspoň sezonu odehrál. Řekli jsme si jasná pravidla. Myslím, že jsme se rozumně domluvili. Jsem rád, že bude ještě pokračovat,“ řekl trenér Martínek na adresu nejstaršího hráče Kolína, osmatřicetiletého Josef Malého.

 

,,Že zůstává David Šafránek, to je super. Je to jasný tahoun týmu,“ doplnil Martínek s tím, že nikdo nechtěl tým opustit. ,,Nikdo neměl zaječí úmysly, nikdo nechtěl nikam odcházet, všichni u nás chtějí hrát a udělat pro Kolín co nejlepší výsledek.“

 

S Kolínem se na dalším působení dohodl i útočník Michal Procházka, který dlouho působil ve Vrchlabí a v druhé polovině loňské sezony přešel hostovat do Kolína. ,,O Michala jsem stál už na konci loňské sezony. Mluvili jsme spolu, měl čas na rozmyšlenou. Pokračovat u nás chce, což mě těší, protože to je dobrý hráč a kluk do party,“ byl rád kouč Kolína, že se Procházku podařilo udržet.

 

Nově se taky mezi útočníky objevil Jiří Kysela. Ten už v Kolíně působil před dvěma lety. ,,Loni se vrátil na Kobru, ale po roce mimo Kolín chtěl zase zpět. Absolvoval s námi už letní přípravu. To by taky mohl být dobrý přínos,“ řekl Martínek na jeho adresu.

 

Mladíci

Na trénincích se s kozly také objevuje pětka mladíků. Martin Černý se zkouší prosadit po sezoně v Novém Bydžovu. David Křeček se vrátil do Kolína z Kuté Hory. Josef Nutil se vrací po americké juniorské zkušenosti a na seznamu Kolína jsou i další dvě nová jména. Lukáš Beran a Denis Hladík.

 

,,Útočník Lukáš Beran je u nás na zkoušku z Kutné Hory. Je to sice kutnohorský odchovanec, ale hrál v Kolíně, v mládeži ve Spartě, v Havlíčkově Brodě, v Liberci. Dále je tu pak útočník Denis Hladík z Nového Bydžova. To je junior, to je spíš do budoucna, ale uvidíme, co ukáže. Vrátil se taky David Křeček s tím, že B-tým postoupil do krajské ligy. Řekl, že by rád šel do Kolína. Stále v něm cítím potenciál pro A-tým, takže s námi bude trénovat a uvidíme, kam se dopracuje a jestli ten A-tým udělá, nebo neudělá,“ vysvětlil situaci ohledně mladíků, kteří se momentálně s Kolínem připravují.

 

Obránci

Co se týče obranných řad, na tréninku se hlásí ostřílení hráči Jan Hanzl, Petr Pýcha, Marek Březina, Martin Barták a Lukáš Havelka. S Kolínem dále nepokračuje jen Lukáš Bezděk, který loni v dresu kozlů strávil zhruba půlku sezony.

 

,,Ještě bych potřeboval do týmu posílit určitý post. Uvidíme, jak to vše dopadne. Mnoho hráčů je na zkouškách v první lize. Až se bude vyřazovat, tak uvidíme. Měli jsme rozjednané některé hráče. Nakonec dali přednost jiným nabídkám. Spíš se to týkalo jejich místa bydliště a dostupnosti do Kolína. Byli jsme v kontaktu třeba s hráči z Nymburka, kteří odtamtud odešli. Ale vzhledem k tomu, že to byli převážně kluci z Prahy a okolí, tak se rozhodli zůstat v Praze,“ nastínil kouč Kolína, že kolínský mančaft ještě není ve své definitivní podobě.

 

Brankáři

Co se týče postu gólmana, i zde je tradiční situace. Martina Sejpala doplňují gólmani Ondřej Martínek a Denis Hermann. ,,Máme Martina Sejpala, to je strůjce. Ondra Martínek s Denisem Hermannem budou rotovat. Jsou využitelní pro B-tým. Každý z nich určitě odchytá velkou porci utkání,“ uvedl Martínek.

 

Zajímavost

Někteří fanoušci během července určitě zaznamenali, že kolínský odchovanec působící v Pardubicích a medailista z mistrovství světa Petr Čáslava bude v příští sezoně brázdit druholigové vody. A nebude to v dresu Kolína. Ulovil ho soupeř ze Dvora Králové. Co na to Kolín?

 

,,Ne, ne, s Čáslavou se nejednalo. Trošku mě to překvapilo. Petr si chce prostě zahrát, dostal zajímavou nabídku ze Dvora Králové, kterou využil. My jsme jednali s jedním hráčem podobného ražení, ale ze zdravotních důvodů to odmítl, prozatím,“ odpověděl trenér Petr Martínek na dotaz ohledně Čáslavy a naznačil, že ale není vyloučené, že by se v kolínském dresu v budoucnu objevil jiný medailista z mistrovství světa.

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31
8 China 42 76:406 1

Následující utkání A týmu