China

Datum so, 21. zář. 2019 Beginn 18:00
HC Příbram - A-tým
Příbram

Z utkání proti Žďáru. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Žďáru. Foto: Jan KobzáňPorážkou 1:3 skončilo šesté přátelské utkání Kolína v přípravě. Domácí utkání se Žďárem kozlové dobře rozjeli, ale ve druhé třetině se dostali do jednogólové ztráty a tu už nedotáhli.

Kolínští hokejisté ve všech třetinách soupeře přestříleli. Na bránu vyslali více než 40 střel. Prvního zářezu se dočkali ale až na konci prvního dějství ze své patnácté střely. Po souhře celé pětky se prosadil Stehlík.

Hned v úvodu druhé části však nachytali hosté kozly na švestkách a v polovině utkání proměnili přesilovku. Rázem Kolín prohrával 1:2.

V dalším průběhu měl další řadu šancí, cinkla i tyčka. Ale gól ne a ne vsítit. Kozlové tak měli možnost si vyzkoušet hru šest na pět bez gólmana. Skoro tři minuty. I tam se naskýtaly zajímavé pozice. Nicméně znovu bez branky. Až 15 sekund před koncem skončil puk v té kolínské nehlídané bráně. Kolín tak prohrál 1:3.

Poslední přípravný duel sehrají svěřenci trenéra Martínka ve čtvrtek 5. září od 18.00 doma proti Dvoru Králové.

Branky: 19. Stehlík (Martínek R., Procházka) – 23. Gregar (Bureš), 30. Adam (Prokš, Kunstmüller), 60. Prokš (Jicha). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 0:2, 0:1.

Kolín: Sejpal – Pýcha, Jelínek, Březina, Barták, Havelka, Pilný – Zumr, Šafránek, Malý – Procházka, Martínek R., Stehlík - Netušil, Kozák, Němec – Kysela, Černý.

1 Kolín 2 13:1 6
2 Tábor 2 8:0 6
3 Kobra Praha 2 9:4 6
4 Klatovy 2 10:7 3
5 Příbram 2 3:3 2
6 Písek 2 4:8 1
7 David Servis ČB 2 4:11 0