PictureJan Prokop - KOL (23)
1 událost dne 14. březen 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Co je doma, to se počítá. A po středečním úvodním druholigovém kole započítali kolínští hokejisté do tabulky tři body. S tím byl trenér Kolína Petr Martínek spokojen. Jinak měl výhrady.

,,Beru tři body. Nic jiného. Výkon se mi vůbec nelíbil. Bohužel musím říct, že to byl u některých hráčů, kteří nepodali dobrý výkon a jejichž jména si nechám pro sebe, obraz jejich tréninku, přístupu k tréninku. Ukázalo se to v tom utkání. Ti hráči se nad sebou musí zamyslet a musí do tréninku dávat víc. Protože soutěž nebude jednoduchá. Jestli si někdo z nich myslel, že to bude jednoduché, nebude to jednoduché,“ upozorňoval kolínský lodivod Martínek, že se nesmí nic podcenit.

,,Za tři body jsem ale rád, je to dobrý vstup do soutěže,“ připomněl ještě.

Kozlové utkání nad David servisem vyhráli 3:1. Dvě branky dali během pěti minut. Na tu třetí pak čekali do poloviny poslední části. Nakonec ještě inkasovali ve vlastní přesilovce a na konci čelili power play hostů. Tam byly těžké střely.

,,Koncovka byla napínavá. My jsme v páté minutě sice vedli 2:0, ale soupeř hrál dobře. Dělal nám problémy. My jsme mysleli, že je to 2:0, že se nám nemůže nic stát, ale soupeř byl důrazný, nebezpečný. Zaplať pánbůh, že to dopadlo, jak to dopadlo,“ naznačoval trenér Kolína Petr Martínek, že je za výhru opravdu rád, protože tým hostí měl řadu velkých šancí.

Program druhé ligy pokračuje v sobotu 14. září. Kozlové budou hrát zase doma. A hostí nováčka. Do Kolína přijede poprvé exotický soupeř. China Golden Dragon. Čínský tým, který se v Čechách připravuje na pekingské olympijské hry.

,,Vůbec nevíme co čekat. Uvidíme, jaké to mužstvo bude. Měli přáteláky takové střídavé, jednou prohráli, jednou vyhráli. Prý jsou brusliví, agresivní, uvidíme,“ přemýšlel nahlas nad sobotním protivníkem Kolína Martínek.