12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02
3 událostí v měsíci duben 2021 3 událostí v měsíci duben 2021 1 událost dne 21. duben 2021 2 událostí dne 24. duben 2021

Z klatovskému ledu přijeli kolínští hokejisté poraženi. Byť v druhé půlce utkání bojovali jako lvi, rozhodla ta první. V ní kolínští zaspali, čtyřikrát inkasovali a ztrátu už nedotáhli.

,,První půlku jsme prospali, to jsme na ledě nebyli. Hráli jsme velice špatně. V půlce zápasu jsme udělali nějaké změny, mužstvo se nakoplo. Začalo pracovat, jak se pracovat má. Bohužel to, jak jsme prospali půlku zápasu, se nám pak vrátilo v tom, že jsme nedávali ložené šance. Mohli jsme zápas ještě víc zdramatizovat, ale za tu první půlku jsme si to nezasloužili a kluci si musí uvědomit, že se vždy hraje od první minuty. Nevím, proč jsme to v Klatovech neudělali,“ zhodnotil utkání kolínský trenér Petr Martínek.

Jeho svěřenci v první třetině hráli nedůrazně, prohrávali osobní souboje, ztráceli puky. Trochu drzejší hra Klatov jim dělala problémy. Výsledkem byly tři góly v jejich síti. Ten poslední v oslabení, kdy Kolínští mohli už několikrát vyhodit, ale nepodařilo se jim to a jen pár vteřin před hvizdem sirén inkasovali.

Když pak v úvodu druhého dějství domácí proměnili svou druhou přesilovku a vedli už 4:0, bylo jasné, že kozlům pomůže jen zázrak.

,,Ke gólům, které jsme dostali, se ani nechci vyjadřovat. To jsou góly po tak fatálních chybách. Nevím, co k tomu říct. Nesmí se to stávat. V tréninku se na to zaměřujeme a stejně v zápase v tom chyby uděláme. Pak měl soupeři i štěstíčko při čtvrté brance, kdy to tečoval náš hráč do brány, byl to vlastní gól. Ale to jedno. Vlastně všechny góly jsme so dali sami svou hrou,“ litoval kolínský kouč.

Kozlové se pak sice ještě dostali do tempa a snížili, ale na víc než rozdíl tří branek se nedostali. Z Klatov odjeli poraženi 2:5.