3:1 SC Kolín - A tým

Datum st, 20. lis. 2019 Beginn 18:07
-:- HC Kobra Praha - A tým
Kobra Praha

Z utkání proti Klatovům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Klatovům. Foto: Jan KobzáňČtyři dějství mělo sobotní drama, které se odehrávalo na kolínském zimním stadionu.

Kolín - Klatovy

3:4 pp

Pomalejší rozjezd, kdy v prvních dvou jednáních úřadovali jen hosté, nabídlo zajímavou zápletku v posledním dějství. Kolín v něm vyhrál 3:1 a nabídl divákům prodloužení. To ale nakonec netrvalo dlouho a výhru odvezli domů Klatovští.

První branka padla hned ve druhé minutě. Po minele za bránou dostali Klatovští velmi brzo šanci skórovat a nepohrdli. A na 0:2 zvyšovali na konci druhého dějství. To sice kozlové měli více puk na holi a střelecky soupeře předčili, ale stříleli bez gólového efektu, a tak když pak po brejku přišla nahrávka před bránu a klička, nedalo se svítit. Byl to další puk v kolínské síti. A to teprve ze čtvrté střely hostů ve druhé třetině.

Zajímavou zápletku si připravil režisér utkání na třetí část. Hned v jeho první minutě Kolín snížil. Když do brány doplachtila Hanzlova střela od modré. A za chvíli? To už bylo vyrovnáno.

Sice na kolínské trestné seděl Kozák, jenže se kozlové po vyhraném buly vydali dopředu. V rohu dobře zabojoval Zumr a u tyče pak mohl prošťourat puk do brány Němec – 2:2.

A to nebylo vše. Když byl totiž Kozák vyloučen podruhé, Kolín znovu proměnil oslabení. To na obranné modré získal puk Šafránek a jeho únik slavil úspěch – 3:2. Vedení však Kolínu nevydrželo dlouho a zápletka s góly v oslabení, když na trestné sedí Kozák, neměla šťastnou pointu. Hosté totiž ještě totéž vyloučení Kozáka potrestali, vyrovnali na 3:3 a v prodloužení po 36 sekundách vsítili výherní gól. Z Kolína odvezli dva body za výhru 4:3 pp.

Branky: 41. Hanzl (Jelínek, Stehlík), 43. Němec (Zumr), 54. Šafránek – 2. Uhlík (Procházka, Hajšman), 36. Hasman (Hanzlík, Roubal), 55. Roubal (Hanzlík, Houfek), 61. Uhlík (Walter). Rozhodčí: Šmika – Žídek, Teršíp. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Oslabení: 2:0. Třetiny: 0:1, 0:1, 3:1 – 0:1. Diváci: 657.

Soupiska Kolína: Sejpal (Hermann) – Barták, Březina, Jelínek, Nutil, Pýcha, Hanzl, Pilný, Havelka – Procházka M., Netušil, Kysela, Martínek R., Němec, Mašín, Semirád, Malý, Kozák, Zumr, Šafránek.

1 Kobra Praha 18 100:65 38
2 Kolín 17 78:46 36
3 Příbram 18 106:54 35
4 Tábor 18 83:34 35
5 Klatovy 17 85:51 32
6 David Servis ČB 17 70:69 22
7 Písek 18 48:76 17