24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňDruhou prohru v prodloužení v řadě zaznamenali kolínští Kozlové. Po prohře 2:3 v Jablonci přišli v sobotu o dva body s Trutnovem. Naprosto neuvěřitelně. Sami na trutnovskou bránu vystřelil jedenapadesátkrát a ujala se jen jedna jejich střela. Trutnovští na tu kolínskou vystřelili v první a poslední třetině jen pětkrát! V té prostřední vypáli střel deset a jedna z nich se ujala. To znamenalo remízu 1:1 po základní hrací době a jistý bod. Nakonec urvali dva.

Kolín - Trutnov

1:2 pp

Nejen z minima střel vykouzlili hosté víc gólů než Kolínští. Z dvaadvaceti střel dali dva góly oproti Kozlům, kteří z jednapadesáti střel dali gól jeden. Trutnovští vytěžili z minima maximum i na poli přesilových her. Kozlové dostali k dispozici 12 dvouminutových vyloučení hostí a dvakrát hráli i ve třech proti pěti. Hosté měli možnost využít pouze polovinu, tj. šest, kolínských dvouminutových vyloučení. A zatímco Kozlové vyšli v přesilovkách naprázdno. Hosté v přesilovce otevřeli skóre utkání.

Domácí na to reagovali v poslední třetině jednou z mnoha dorážek. Ujala se ta Šafránkova. A tím zachránili bod.

Ale ten byl s předpředposledním týmem málo. A navíc Kolínští nepřidali ani druhý v prodloužení. Po uklouznutí Skokana se dostal do šance Březina a proměnil. Trutnovští po dvou brankách exkrálovehradeckých hráčů, Luštince a Březiny, odvezli z Kolína luxusní dva body. V tabulce tak poskočili na čtrnácté místo. Kozlové zůstávají čtvrtí se dvoubodovu ztrátou na první tři týmy před sebou.

Branky: 46. Šafránek (hanzl) - 29. Luštinec (Junek, Veselý), 62. Březina. Rozhodčí: Veinfurter - Huryta, Urubčík. Vyloučení: 6:12. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0 - 0:1. Diváci: 780.

Kolín: Moravec - Pácal, Muláček, Skokan, Barták, Hanzl, Kulhánek, Procházka - Ježek, Kadlec, Morkes - Malý, Mejzr, Valášek - Semirád, Šafránek, Jankovský - Navrátil. Klíma, Zumr - Hlavatý.

st, 09. led. 2019 18:00