4:3 HC Kobra Praha - A tým
Kobra Praha

Datum so, 25. led. 2020 Beginn 17:30

Ilustrační foto. Foto: Jan Kobzáň Ilustrační foto. Foto: Jan Kobzáň

Povinnost splněna, tři body jsou v Kolíně. Bylo to sice nejvyrovnanější střetnutí Kolína s Chinou v sezoně, ještě po druhé třetině se Čína držela jen gól za kozly, ale v poslední části kolínští hokejisté výsledek i vítězství kontrolovali.

China – Kolín

3:7

První dvě třetiny se hráli v duchu přetahované, dotahované. Kolín šel do vedení, domácí vyrovnali, a tak znovu a znovu. Po dvou třetinách se šlo do kabin za stavu 3:4. Kolín byl jen krůček před soupeřem. V poslední části ale odkročil důrazněji.

Třemi góly se dostali kozlové do jednoznačného vedení. A ulovili povinné tři body. Díky nim jsou nyní na první pozici již s odstupem tří bodů na druhou Příbram a čtyř na Tábor a Kobru. Přitom mají stále zápas k dobru.

,,Každý zápas je jiný. Proti silnějšímu soupeři se hraje lépe a proti slabšímu se někdy hraje hůř. A tento zápas toho byl důkazem. Vítězství jsme si zasloužili, ale jednoznačné to nebylo. Jdeme dál, budeme se připravovat na další zápasy,“ vzkázal po utkání vedoucí Kolína Josef Nutil.

Branky: 5. Xiang (Husarik), 15. Bláha (Nagy, M. Kučera), 32. Nagy (M. Kučera) – 4. Malý (Semirád, Šafránek), 12. Pýcha (Hanzl, Semirád), 17. Šafránek (Malý), 26. Zumr (Pýcha, Sladký), 47. Šafránek (Malý, Semirád), 48. Němec (Kozák, Mašín), 57. Zumr (Pýcha, Malý). Rozhodčí: Horáček – Svoboda, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 2:3, 1:1, 0:3. Diváci: 50.

Soupiska Kolína: Sejpal (Onderko) – Pýcha, Hanzl, Jelínek, Sladký, Barták, Havelka – Semirád, Malý, Stehlík, Němec, Mašín, Kozák, Martínek, Zumr, Šafránek.

1 Kolín 33 157:90 72
2 Příbram 33 203:97 67
3 Tábor 33 164:76 64
4 Klatovy 33 147:91 64
5 Kobra Praha 33 181:124 63
6 David Servis ČB 33 131:126 46
7 Písek 34 99:163 31