PictureJan Prokop - KOL (23)
1 událost dne 14. březen 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti Příbrami. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Příbrami. Foto: Jan KobzáňZápas se chýlil k remízovému stavu po základní hrací době. Ani jeden z týmů, byť měl Kolín chvílemi víc ze hry, neurval ten rozhodující gól na svou stranu. Jenže prodloužení se nekonalo. Kolín padl v šedesáté minutě.

Kolín – Příbram

3:4

A bylo zapomenuto na to, že Kolín v první části dokázal dotáhnout ztrátu a vyrovnat na 1:1 po akci tři na jednoho, kdy Mašín trefil na zadní tyč do protipohybu gólmana. Bylo zapomenuto na další dotažení a obrat ze druhé třetiny, kdy Kolín reagoval na využitou přesilovku hostí. Bylo zapomenuto na to, jak Hanzl od modré s tečí vyrovnal a devět vteřin na to Robin Martínek jak buldozer přetlačil beka a trefil přesně mezi betony. Po vyrovnání hostí bylo zapomenuto i na to, jak Kolín i přes vyrovnání hostů tlačil a měl víc ze hry.

Pýcha trefil břevno, Semirád orazítkoval tyč, Zumr nevyužil prázdnou bránu. Zkrátka ten remízový stav vydržel dlouho a téměř až do konce. Ale nakonec ne. V poslední minutě Gengel místo střely počkal a šel do kličky. Znovu místo střely počkal a přenechal puk Čurdovi a ten už o víko poslal puk za brankovou čáru. Tři body se rozplynuly jak pára nad hrncem a kozlům zbyly jen oči pro pláč.

,,Je to kruté dostat gól v poslední minutě, ale já prostě nepochopím, že utečeme z ledu a nedobruslíme hráče. To se nesmí stát. Ale stalo se bohužel. Hokej je hra chyb. My jsme ji udělali. Prohráli jsme. Myslím, že to bylo hodně vyrovnané utkání, slušela by mu remíza. Na to se ale nikdo neptá. Udělali jsme v poslední minutě chybu a prohrálo se,“ řekl zklamaně po utkání kolínský trenér.

Branky: 17. Mašín (Semirád, Hanzl), 25. Hanzl (Mašín, Dotter), 25. Martínek (Barták, Březina) – 8. Chlouba (Kánik), 22. Josefus (Rittig), 32. Chlouba (Panna), 60. Čurda (Gengel, Saňa). Rozhodčí: Škrobák – Tasch, Marek. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 2:2, 0:1. Diváci: 724.

Kolín: Sejpal (Hermann) – Sladký, Jelínek, Barták, Pýcha, Hanzl, Březina, Dotter, Havelka – Malý, Stehlík, Netušil, Kozák, Martínek, Mašín, Šafránek, Zumr, Němec, Jankovský, Semirád, Kysela.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31