PictureJan Prokop - KOL (23)
1 událost dne 14. březen 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Pokud se vám vánoční hokejová přestávka zdála dlouhá, nezoufejte, máme pro vás novoroční trojku domácích utkání. Kozlové se doma představí třikrát za pět dní.

První domácí špíl ze série hrají v sobotu 4. ledna, do 17.07 proti Táboru.

V pondělí 6. ledna je od 18.07 čeká únorová předehrávka s Chinou.

Ve středu 8. ledna hostí na domácím stadionu od 18.07 David servis České Budějovice.

Zápas číslo jedna = špíl s kohouty

Hned to první ze série utkání by mohlo být pro kolínské diváky více než atraktivní. Duely s Táborem totiž vždy slibují zajímavou podívanou a důkazem toho jsou všechny tři letošní dosavadní měření sil těchto soupeřů.

První vyhrál Kolín na jihu Čech 3:2, když otočil v poslední třetině z nepříznivého 0:2 a doslova sebral domácím výhru před nosem. Na domácím ledě v odvetě bral Kolín znovu výhru o gól. Tentokrát to bylo 2:1 a vítěznou branku dávali kozlové dvě a půl minuty před koncem utkáním. Do třetice odvezli tři body kolínští hokejisté z táborského ledu i na konci listopadu. To vyhráli 5:3.

Kozlové jako lídři tabulky jsou mírní favorité utkání. Na čtvrtý Tábor mají sedm bodů náskok a utkání s Chinou k dobru. Nicméně to je papír a na ledě se může odehrávat úplně jiná story.

Přijďte na v sobotu na zimák, fanděte kozlům, ať začnou rok 2020 výhrou a soutěžte tradičně o poukázky do KFC.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31
8 China 42 76:406 1