27 28 29 30 01 02 03
3 událostí v měsíci duben 2020 3 událostí v měsíci duben 2020 1 událost dne 21. duben 2020 2 událostí dne 24. duben 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti David servisu. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti David servisu. Foto: Jan KobzáňDalší tři body do tabulky přidali kolínští hokejisté. S David servisem odehráli těžké utkání, které ale zlomili ve svůj prospěch. Chleba se lámal ve druhé třetině.

Kolín - DS ČB

6:2

Po té první prohrávali Kolínští 0:1. Inkasovali hned na začátku ve 4. minutě, kdy se v přesilovce do růžku trefil nejstarší hráč na ledě, jednačtyřicetiletý Tomáš Vak.

Druhá část ale patřila Kolínu. V ní se kozlové dostali do sedla. Vyrovnávali hned na začátku druhého dějství. Stehlík vybojoval puk od mantinelu, posunul na Zumra, který zpoza brány vybídl ke skórování Jankovského.

Do vedení šel Kolín dokonce v oslabení. Němec se svým tradičním beraním stylem tlačil přes celé pásmo před beka, až nakonec poslal puk před bránu na dojíždějícího Procházku, který tečoval do kasy. A minutu na to vedli domácí už 3:1. Pýcha poslal dlouhým pasem puk na na modré číhajícího Šafránka. Ten sice gól nedal, puk ale projel pod betonem a v brankovišti ho do brány zpacifikoval Malý – 3:1.

Hosté se však nevzdávali. Proměnili také vlastní oslabení a dostali se na rozdíl jednoho gólu. A tento kontakt drželi dlouho. Na body ale pomýšlet nakonec nemohli. Kolín měl totiž utkání pod kontrolou. A vyčíslil to i brankově, byť až na konci utkání.

Situaci tři na tři vyřešil dobře Semirád, který zavezl puk po křídle, kam to šlo, a ve správný moment předal na střed Šafránkovi – 4:2. Poté podobně z křídla Jankovský nahrával na gól Stehlíkovi. A do třetice se mezi střelce zapsal ještě v poslední minutě znovu Šafránek, který vypíchl soupeři puk a upravil na konečných 6:2.

Branky: 22. Jankovský (Zumr, Stehlík), 28. Procházka (Němec), 29. Malý (Šafránek, Pýcha), 56. Šafránek (Semirád), 58. Stehlík (Jankovský, Pýcha), 60. Šafránek – 4. Vak (Sičák, Šulčík), 32. Silný (Doktor, Krcho). Rozhodčí: Velčovský (Gabriel, Zmeškal). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Oslabení: 1:1. Třetiny: 0:1, 3:1, 3:0. Diváci: 623.

Kolín: Sejpal (Hermann) - Březina, Pýcha, Hanzl, Sladký, Jelínek, Barták, Nutil – Semirád, Šafránek, Malý, Jankovský, Zumr, Stehlík, Procházka, Martínek, Němec, Netušil, Kozák, Kysela.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31