Žádné odehrané utkání!

Datum po, 09. lis. 2020 Beginn 18:00
SK H. Slavia Třebíč - A-tým
Třebíč

I když byl kozlů ve středu plný led, v utkání proti Kobře prohrávali. Dvakrát sice díky přesilovkám srovnali, ale po dvou třetinách nesli do kabin stejně ztrátu.

Vyrovnávací gól ne a ne vstřelit. Nakonec se ale zadařilo. Čtyři minuty před koncem vyrovnáno, dvě minuty před koncem vítězný gól. Kolín oloupil Kobru o body (výhra 4:3). Podobně jako v listopadu, kdy vítězný gól padl dokonce jen šestnáct sekund před koncem.

,,Ano, udělali jsme jim to znovu, ale my jsme si to vítězství zasloužili. Celý zápas jsme byli lepší. Trošku jsme váhali v prví třetině, ale jinak jsme v utkání dominovali. Nedali jsme bohužel šance a Kobra naopak v průběhu naše chyby potrestala.

Kdybychom měli lepší produktivitu, vyhráli bychom výraznějším způsobem,“ komentoval trenér Kolína Petr Martínek fakt, že Kolín loupil až v závěru proti Kobře už podruhé v sezoně.

,,My jsme si po nepovedeném zápase v Příbrami něco řekli. Vyjasnili jsme si nějaké věci. Proti Kobře na našem výkonu bylo vidět obrovské odhodlání, které minule chybělo. Tu touhu a odhodlání vyhrát nám nakonec pánbůh vrátil. V závěru nám dopřál i ty branky a vítězství,“ byl rád.

Že to ale bylo opravdu až v závěru. Poté, co Kolín spálil opravdu mnoho tutovek, možná už málokdo doufal, že by v posledních minutách Kolín mohl dát dvě branky. Ale dal. ,,Byl bych radši, když by to bylo dřív, ale každý, kdo na utkání byl, viděl, jak jsme branky rodili a nedávali jsme šance. Ale byli jsme trpěliví, a nakonec se štěstí přiklonilo na naši stranu. Ano, byly to nervy, ale na to se nikdo ptát nebude. Máme tři body,“ doplnil Martínek.

V sobotu jedou kozlové do Klatov. Příští týden ve středu doma hostí Písek a v sobotu jedou do Tábora.