1:3 SC Kolín - A tým

Datum čt, 06. srp. 2020 Beginn 18:00
SK Trhači Kadaň s.r.o. - A-tým
Kadaň

Středeční kolo, ve kterém měl Kolín volno (předehrávku s Čínou v lednu vyhrál 7:0), nepřineslo žádné dramatické změny v tabulce. Souboj o druhé místo vyhrála těsně o gól Příbram, Kobra nezaváhala s Pískem a Klatovy nakonec otočily zápas s David servisem.

Jestliže první třetina byla vyrovnaná výsledkově 1:1, tak ty další rozhodně ne. Pražané nenechali nikoho na pochybách a předposlední Písek smetli 12:1. Druhou část vyhráli 7:0 a v poslední třetině přidali ještě čtyři puky do písecké brány. Kobra po výhře zůstává pátá, na druhou Příbram ztrácí devět bodů.

V Klatovech málem došlo k překvapení kola. David servis tam vedl 2:0, pak 2:1, ale nakonec prohrál. Domácí v poslední třetině zápas otočili na 3:2. Paradoxně jim k tomu pomohlo, že dva góly ze tří dali ve vlastním oslabení. Klatovy se aktuálně dostaly na třetí místo tabulky se 75 body. Mají ale o zápas víc než čtvrtý Tábor.

Nejvypjatější souboj byl souboj o druhé místo tabulky. Příbram hostila Tábor. Vyrovnaný duel se dlouho hrál vyrovnaně i výsledkově, ale na konci druhé třetiny domácí během dvaceti tří vteřin vstřelili dva góly, a tím udělali rozhodující krok k výhře. Tábor v poslední části snížil, ale příliš pozdě na to, aby stihl ještě vyrovnat. Příbram je po výhře 3:2 stále druhá. Na první Kolín ztrácí dva body, ale Kolín má ještě zápas k dobru.

Tábor spadl na čtvrté místo se 73 body, ale oproti Klatovům (75) a Příbrami (79) má ještě také utkání k dobru.

1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0