PictureJan Prokop - KOL (23)
1 událost dne 14. březen 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti Táboru. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Táboru. Foto: Jan KobzáňKolínský double: První tým v tabulce a Šafránek nejlepší střelec. Kolínští hokejisté zvítězili i v posledním utkání základní části proti Táboru a potvrdili celkové prvenství v druholigové tabulce skupiny Střed. Utkání navíc vyšperkoval David Šafránek, který se díky vstřelenému gólu z padesáté deváté minuty stal nejlepším střelcem celé druhé ligy.

Kolín – Tábor

7:4

Utkání, které už v tabulce nic neřešilo, se hrálo v klidném tempu, ale s určitým nábojem. Tábor měl před zápasem jisté druhé místo, Kolín první, a tedy i přímý postup do semifinále play off. Oba týmy ale chtěly před čtrnáctidenní pauzou urvat dobrý pocit z výhry.

K tomu měli celý zápas blíže domácí. A taky nakonec vyhráli. Diváky pobavili sedmi brankami, celkem jedenácti, protože Tábor začal v závěru dotahovat a zkorigoval na konečných 7:4.

Zvláštní příchuť měl závěr utkání, kdy už se vědělo, že Kamil Bříška z Kobry nedal v posledním utkání žádnou branku, a tak by jakákoliv trefa kolínského Davida Šafránka znamenala jeho vítězství také v individuální statistice střelců. A to se stalo. Šafránek díky Stehlíkově přihrávce minutu před koncem utkání pečetil své prvenství v tabulce střelců trefou do prázdné brány.

Play off začíná Kolínu i Táboru ve středu 18. března.

Branky: 7. Hanzl (Jelínek, Semirád), 11. Stehlík (Procházka, Hanzl), 26. Stehlík (Semirád, Hanzl), 31. Hasil (Pilný, Kysela), 37. Procházka (Hasil, Stehlík), 53. Procházka (Stehlík, Semirád), 59. Šafránek (Stehlík) – 13. Zayml (Černý), 40. Zayml (Matušík, Černý), 50. Skočovský (Šulek, Bárta), 57. Šulek (Pejchal, Skočovský). Rozhodčí: Hornáček – Ovsík, Tasch. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 2:1, 3:1, 2:2. Diváci: 607.

Kolín: Sejpal (Hermann) – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Zich, Barták, Havelka – Jankovský, Šafránek, Malý, Procházka, Semirád, Stehlík, Zumr, Martínek, Kozák, Pilný, Hasil, Kysela.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31