3:2 SC Kolín - A tým

Datum čt, 03. pro. 2020 Beginn 18:00
-:- Draci PARS Šumperk - A-tým
Šumperk

Před prázdnými tribunami se hrály třetí zápasy sérií předkola play off. Ve skupině Střed, kde čeká na své soupeře po základní části první Kolín a druhý Tábor, ani jedna ze sérii nekončí. Čtvrté utkání si vynutila pražská Kobra. Příbram suverénně porazila David servis.

Klatovy mohly na domácím ledě sérii předkola ukončit, do třetího utkání si nesly vedení 2:0 (4:2 a 5:1), ale nepodařilo se jim to. Kobra se ujala v první třetině vedení a ukázala, že se nevzdává. Klatovy sice vyrovnaly, ale vedoucí branku nedaly, takže se prodlužovalo. A v nastaveném čase gólově úřadovali Pražané. Vyhráli tak 2:1 po prodloužení a vynutili si čtvrtý zápas série.

Třetí zápas série Příbramí s David servisem ještě nemohl znamenat ukončení, protože se do něj šlo za stavu 1:1. Příbram sice vyhrála první utkání hladce 5:2, ale na jihu Čech podlehla v pondělí 2:6. Hrálo se tak o mečbol před čtvrtým utkáním série. Ten si jednoznačně z ledu zvedly domácí Příbramští. David servis České Budějovice porazili 7:0.

Čtvrtá utkání jsou na programu v pátek. Otázkou je, zda se vůbec hrát bude. Ve čtvrtek zasedá VV ČSLH, který bude rozhodovat v současné době omezení z důvodů pandemie koronaviru o pokračování a dohrání všech soutěží, včetně mládeže či druhé ligy.