![]() ![]() |
||
![]() Šumperk |
5:2 |
![]() Kolín |
![]() ![]() |
||
![]() Kolín |
-:- |
![]() Jihlava |
Konec června rovná se konec letní přípravy. Hokejisté áčka vyrazili na dovolenou. Po kvalitní letní přípravě.
,,Toto je moje čtvrtá letní příprava u áčka. S prvními třemi jsem byl hodně spokojený, ale letos jsem velice spokojený. Doopravdy můžu pochválit jak přístup, tak docházku. Všichni v rámci svých možností odmakali všechny tréninky. Udělali maximum. Doufám, že se to v sezoně zúročí,“ přeje se na konci suchého období kolínský lodivod Petr Martínek.
A co čeká jeho tým nyní?
,,Hráče čeká čtyřtýdenní volno. Mají individuální tréninkový plán. Až do 27. července, kdy nám začíná příprava na ledě,“ prozradil Martínek, že se jeho tým hromadně sklouzne po ledě ještě v prvním prázdninovém měsíci.
Kozlové tradičně nevyjedou na led v Kolíně. Jejich útočištěm tak budou na začátku přípravy již tradičně Poděbrady. Tam stráví zhruba 14 dní.