4:5AET SC Kolín - A tým

Datum st, 23. zář. 2020 Beginn 18:00
-:- LHK Jestřábi Prostějov - A-tým
Prostějov

Ilustrační foto.Ilustrační foto.Kolín vyhrál i druhé přípravné utkání nad Havlíčkovým Brodem. Po vítězství 3:0 z předminulého týdne to byla tentokrát výhra 6:2. Kozlové na ni zadělali hned v první třetině.

V ní totiž hned od první minuty vedli a skóre navyšovali, až na 4:1 po první části. O dvě branky se postaral útočník Zdeněk Král. Ten nejprve v avizované první minutě proměnil Pýchův puk trefou do odkryté brány. Pak se trefoval mezi betony. Jankovský k tomu tečoval puk od modré a kapitán Šafránek vykličkoval puk pod betony gólmana.

Domácí kontrolovali tečí náskok Kolína a drželi se ve hře. Ve druhé části se jim podařilo ještě snížit zásluhou tvrdé střely Mlynáře. Ale Kolín držel nad utkáním stále taktovku. Při signalizovaném vyloučení Havlíčkova Brodu skóroval pak ještě Zumr s pomocí teče domácího hráče a v poslední desetiminutovce se prosadil zadák Blaha bekhendem z kruhů.

Kolín si připsal v přípravě už páté vítězství ze sedmi utkání, ta finální prověrka svěřence Martínka ale ještě čeká. Závěrečný trojlístek zápasů odehrají kozlové na domácím ledě a třikrát budou hostit prvoligové mančafty.

Ve čtvrtek 27. srpna přijedou k odvetě Benátky, které zatím jako jediný tým porazily kozly větším rozdílem (2:6). V úterý 1. září budou kozlové hostit Kadaň. Tu na jejím ledě porazili 4:3, když se jim podařilo otočit utkání. A generálkou bude utkání s Ústím ve čtvrtek 3. září. Ústí Kolín porazil na úplném startu přípravy 3:1.

Jak si kozlové povedou v závěru přípravy? Přijďte se podívat. Vstupenky můžete kupovat online ZDE.

Branky a nahrávky: 4. Padělek (Košťál, Čejka), 27. Mlynář (Voříšek) – 1. Král (Pýcha, Jankovský), 3. Jankovský (Váchal), 14. Král (Šafránek, Jankovský), 17. Šafránek (Jankovský, Král), 31. Zumr (Pýcha, Blaha), 54. Blaha (Zumr)

Kolín: Sejpal (41. Hermann) – Váchal, Zdeněk, Blaha, Pýcha, Kukla, Muška, Dotter, Barták – Poppel, Šafránek, Král - Jankovský, Zumr, Síla - Hasil, Kozák, Petržilka.