10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Zraný Jiří Kadlec ve Vrchlabí. Foto: Petr NiečZraný Jiří Kadlec ve Vrchlabí. Foto: Petr NiečZklamaní Kozlové odjížděli ve středu z Vrchlabí. Ačkoliv tam zápas rozehráli na jedničku, v nastaveném tempu a trendu nepokračovali a o vítězství přišli. Nakonec prohráli o gól 2:3.

,,Prvních deset minut jsme měli tradičně dobrých. Dostali jsme se do vedení 1:0," pochvaloval si kolínský trenér Václav Rác. Jeho svěřenci proměnili dvojnásobnou přesilovku. Z osy na modré poslal kapitán Malý puk doleva k tyči na Mejzra, ten ihned předal na opačnou stranu na Zumra a gól.

Jankovský pak nastřelil ještě tyč. Ale domácí se pomalu začali dostávat do tempa. ,,Domácí pak zvýšili aktivitu a my jim přepustili hru. Byli jsme málo aktivní," zdůraznil Rác. Už v první třetině zahrozil tyčí Hlaváč. Ale nedal a stejně tak se vrchlabským nepodařilo proměnit ani jednu z šancí ve druhé třetině.

Za to v té třetí, to si na Kolínu smlsli. Hned po 14 vteřinách hry využil zaváhání obránce Nedbala nejstarší hráč domcácích Filip, chvíli na to namazali Kozlové místo vyhození ze třetiny Vlachovi a během čtyř minut najednou vedlo Vrchlabí.

Ledová sprcha pro Kozly. ,,Ve třetí třetině bylo utkání vyrovnané, ale rozhodly fatální individuální chyby," krčil rameny kolínský kouč. Když pak jeho svěřenic ještě dokázali střelou do modré vyrovnat, vypadalo to dobře. Ale další individuální chyba a stahovačka Šťastného poslaly Vrchlabí znovu do vedení - 3:2.

A tak zápas i skončil. Kozlové se pak snažili o sto šest, ale co zaspali, nedohnali. Na konci utkání pak sice ještě hráli power play a dokoncem s dvojnásobnou přesilovkou, takže šest na tři. Ale času bylo málo a pod velkými emocemi, které způsobilo krvavé zranění kolínského Kadlece, to zkrátka nevyšlo.

Nejstarší útočník Kolína Jiří Kadlec zůstal ve vrchlabské nemocnici se sešitými ranami pod okem a u kořene nosu. Nyní už je v domácím ošetření, ale nejlépe mu zrovna není. ,,Už je to lepší. Ale mám to opuchlé kolem očí, takže koukám jen takovými štěrbinkami. A už se vybarvuju. Každé ráno mám jinou barvu," popsal Kadlec, jak na tom je. Do tréninkového procesu se jako hráč i jako trenér mladších dorostenců ještě nějakou dobu ale určitě nezapojí.

O nadcházejícím víkendu mají Kozlové volno. Jejich rozlosovaný sobotní soupeř z Berouna se totiž soutěže nakonec neúčastní.