28 29 30 01 02 03 04
1 událost v měsíci červen 2021 1 událost v měsíci červen 2021
PictureMarek Březina - KOL (27)
1 událost dne 06. červen 2021

,,Nemyslím si, že bychom podali úplně špatný výkon, ale stál proti nám dobře organizovaný tým, agresivní, dobře bruslící. Měli dobrý úvod utkání. Myslím, že jsme hru vyrovnali, ale bohužel jsme doplatili na naše individuální chyby, které znamenaly jednotlivé branky. I když jsme se pak ve druhé třetině vrátili do hry a chvílemi jsme byli lepší, neproměnili jme vyložené šance a měli jsme na můj vkus ještě málo střelby. Představoval bych si, aby to víc lítalo na bránu, abychom víc chodili na dorážky. My jsme to chtěli hrát krásně a na to jsme dojeli. Branky jsme nedali a Sokolov zaslouženě zvítězil, komentoval utkání Martínek.

Kolín šel do poslední části za stavu 2:0 a Sokolov věděl, že Kolín umí obraty, umí dotahovat. Na začátku února při dohrávce předvánočního kola Kolín doma v poslední třetině čtyřmi góly snížil na 4:5 a ohrožoval sokolovskou výhru do posledních vteřin. Tento scénář se ale na západu Čech neopakoval. A Sokolov o tom rozhodl hned v úvodu poslední dvacetiminutovky.

,,Oni z nás měli podle mě určitý respekt, takže věděli, o co jde, že bychom se k nim mohli přiblížit v tabulce, když by nevyhráli, takže museli hrát naprosto zodpovědně a takticky disciplinovaně. To se bohužel neudělalo u nás. My jsme udělali taktické chyby, a to mě hodně mrzí. To rozhodlo o celém výsledku. Do poslední třetiny jsme chtěli zkusit možné nemožné, ale hned přišlo vyloučení, hned přišla branka domácích, a pak už to bylo hodně těžké,“ doplnil kolínský lodivod.

Kozly čekají v příštím týdnu dva zápasy. Ve středu doma hostí šestou Porubu, která stále bojuje o první čtyřku zaručující rovnou druhé kolo play off. V sobotu jedou do předposledního Šumperka.