10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečHokejisté Kolína zakončili první polovinu základní části druhé ligy vítězstvím. Na ledě Bíliny vyhráli 5:1. V tabulce jsou čtvrtí, pět bodů za druhým Sokolovem.

Kozlové v Bílině nenechali nikoho na pochybách už v první třetině, že si jedou pro tři body. I když to na pohled nejprve nebyl galakoncert, na světelné tabule svítily Kozlům dva góly. Ve druhé třetině však Kolínští pokračovali v nepříliš přesvědčivém výkonu. Promrhali pětiminutovou přesilovku a sami byli následně potrestáni kontaktní brankou Bíliny.

Třetí třetina ale drama nepřinesla. Kozlové se srovnali, dali třetí branku a v pohodě si dojeli pro jednoznačné vítězství 5:1.

„První dvě třetiny jsme nehráli dobře. Sice jsme v první vstřelili dva góly, ale z naší strany to nebylo dobrý. Ve druhé jsme hráli pětiminutovou přesilovku, z toho dvě minuty pět na tři, ale pomalu jsme nevystřelili na bránu. Také jsme pak byli potrestáni gólem na 2:1. Zvedli jsme se až ve třetí třetině. Od třetího gólu jsme již kontrolovali hru," uvedl vedoucí mužstva Rudolf Musílek.

„Tento výsledek jsme potřebovali. Snad se odrazíme k lepším výkonům," dodal.

Branky: 35. Salač (Jirkovský) – 11. Morkes (Petira), 18. Ježek (Barták, Morkes), 47. Šafránek (Zumr, Jankovský), 48. Kulhánek (Jankovský, Hlavatý), 54. Navrátil (Skokan, Barták). Rozhodčí: Luczkow – Mašek, Hynčica. Vyloučení: 3:4, navíc Veselý 5 + OT, Přeučil, Štěpánek (vš. B) oba 10 + OT. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 152. Třetiny: 0:2, 1:0, 0:3.

Kolín: Moravec – Nedbal, Pácal, Barták, Petira, Kulhánek, Hanzl – Morkes, Valášek, Ježek – Malý, Skokan, Zumr – Semirád, Šafránek, Jankovský – Kozák, Navrátil, Hlavatý.

čt, 03. led. 2019 18:00