7:1 SC Kolín - A tým

Datum so, 30. říj. 2021 Beginn 17:00
-:- HC RT Torax Poruba 2011 - A-tým
Poruba

Kolínští hokejisté v Benátkách nad Jizerou nedokázali vstřelit branku, a tak nemohli vyhrát. Navíc v každé třetině jednou inkasovali...

Jedenácté kolo bylo prošpikované nulami, respektive výsledky, v nichž na jedné straně svítila nula. K nelibosti kolínských fanoušků patřil mezi tato utkání i zápas Kolína. Ten v Benátkách nenašel recept na libereckého gólmana Pavelku a odjel domů s nulou. S nulou bodů a nulou vstřelených branek.

Přitom v první části byl Kolín rozhodně ten, kdo byl dřív blíž vstřelení gólu. Jenže Poppel promrhal šanci u tyčky před odkrytou bránou. Puk nedokázal usměrnit. Pak po pasu Krále Jankovský z první trefil jen gólmana. Přišla tak patnáctá minuta, přihrávka zpoza brány, klička a gól. Gól domácích. Jak se později ukázalo, gól vítězný.

Ve druhé třetině sice po Veselého pokusu cinkla tyčka a v poslední části byl v gólové pozici po Kuklových pokusech Dvořák. Ale ani ten netrefil odkrytou bránu. Kolín tak zůstal s prázdnou.

Naopak domácí ještě dvěma góly navýšili na konečných 3:0.

V polovině utkání Klapka prokroužil z kruhu, přes roh až před bránu. Přes beka udělal kličku a po ledě poslal puk do sítě. V závěru zápasu, když Kolín hodně otevřel hru, a to i ve vlastním oslabení, se najednou domácí vyřítili čtyři na jednoho a nemohlo to snad skončit jinak než gólem. Po střele Jiruše dorážel Klapka.

Kolín čeká bezzápasový víkend a ve středu 20. října domácí mač proti Šumperku.

Branky: 15. Jiruš (Pabiška, Čederle), 30. Klapka, 57. Klapka (Jiruš). Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Horažďovský, Hnát. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:0. Diváci: 240.

Kolín: Kiviaho - Piegl, Čáp, Šalda, Kukla, Jank, Čížek, Kachyňa – Krejčík, Sklenář, Veselý – Jankovský, Šafránek, Král – Zumr, Štohanzl, Svoboda – Dvořák, Matějček, Poppel.

Benátky: J. Pavelka – Kolmann, Šedivý, Kunst, Aubrecht, Štibingr, Žůrek, Bukač – Rychlovský, Dušek, Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – Klapka, Šír, Dlouhý – Čermák, Jansa, Wiencek.