24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečGólový galavečer. To připravili pro osm stovek diváků kolínští Kozlové jako povánoční dárek. Na domácím ledě přehráli Řisuty a zvítězili 8:1. Dokonale tak odčinili porážku z minulého kola, kdy 0:8 podlehli Táboru.

Kolín - Řisuty

8:1

Gólově ale zápas nezačal nijak bohatě. Až ve třinácté minutě se v přesilovce po Šafránkově střele z dorážky trefil Jankovský. A do kabin se šlo za průběžného stavu 1:0. Ve druhé třetiny ale z kolínských spadla počáteční nervozita a děly se divy.

Kozlové z patnácti střel poslali šest puků do brány. První korálek na nit navlékl hned v jednadvacáté minutě Petira, když čistě trefil růžek brány od modré. Chvíli na to Šafránek nechal do tandemu puk Malému, a ten gólem vyhnal gólmana Řisut z brány - 3:0. Do prázdné pak zakončoval Valášek, když mu Morkes poslal gólmana z brány a přihrál na druhou stranu před odkrytou síť. V přesilovce chvíli na to Kulhánek dorážel Skokanovu střelu do modré, a Kulhánek pak ještě v brejku nechal puk Malému. To už byl šestý gól Kozlů. Ti vedli 6:0 v pětatřicáté minutě a na zimním stadionu v Kolíně bylo veselo.

Hosté pak vyzmizíkovali trefou mezi betony nulu na svém kontě, ale Kolínští přidali další góly a vysoké veddení ještě navýšili. Pár vteřin před koncem druhé třetiny předvedli tandem Jankovský, Zumr a Šafránek, přičemž poslední jmenovaný dával už sedmou branku Kolína. Gólový účet uzavřel pak v poslední třetině Malý, když mu puk před prázdnou kasu naservíroval Klíma. Hatrrickem se tak hráč s číslem 23 rozloučil s kapitánským céčkem, které po něm už před zápasem přebral David Šafránek.

Kozlové díky výhře přeskočili v tabucle Vrchlabí a s 39 body jsou aktuálně čtvrtí.

Branky: 13. Jankovský (Šafránek, Petira), 21. Petira (Zumr, Šafránek), 26. Malý (Šafránek), 29. Valášek (Morkes, Pácal), 31. Kulhánek (Hlavatý, Skokan), 35. Malý (Kulhánek), 39. Šafránek (Zumr, Jankovský), 53. Malý (Klíma) - 39. Kos (Raclavský).  Rozhodčí: Veinfurter - Huryta, Urubčík. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 760. Třetiny: 1:0, 6:1, 1:0.

Kolín: Sejpal - Pácal, Muláček, Nedbal, Petira, Skokan, Barták, Kulhánek - Morkes, Valášek, Semirád - Jankovský, Šafránek, Zumr - Malý, Hlavatý, Klíma.

st, 09. led. 2019 18:00