10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Střelec vítězného gólu David Šafránek. Foto: Petr NiečStřelec vítězného gólu David Šafránek. Foto: Petr NiečDoslova za pět minut dvanáct zachraňovali kolínští hokejisté výhru v Děčíně. Vítězný gól vstřelil až v sedmapadesáté minutě David Šafránek. Kuriózní na tom bylo, že Kozlové rozhodli o své výhře ve vlastním oslabení. Děčínu tak zkazili náladu hned dvakrát. Nejenže mu doma "ukradli" alespoň bod za remízu, svou výhrou ho taky nechali na posledním místě tabulky.

Děčín - Kolín

3:4

A co vítěznému gólu Kolína předcházelo? Kozlové šli do vedení šťastnou odraženou střelou Zumra hned na začátku zápasu. Podobně šťastným gólem vyrovnávali na začátku druhého dějství domácí.

Vyrovnaný stav málem vydržel až do poslední části zápasu. Kozlové šli ale jedenáct vteřin před koncem druhé třetiny zase do vedení. Navíc ho pak v přesilovce navýšili a mohli směle myslet na body.

Jenže Děčín se nevzdával a bylo z toho drama. Během dvou minut totiž dvakrát udeřil a šest minut před koncem bylo zase vyrovnáno.

Jak to dopadlo? To už víme. V oslabení Šafránek přijal pas od Petiry a nechytatelnou střelou rozhodl. Kolín bral těsnou výhru 4:3.

Kozlové jsou po dohrávce s Děčínem na čtvrtém místě tabulky, dva body před pátým Vrchlabím. Na třetí Sokolov, který má ale zápas k dobru, ztrácejí jeden bod. Na druhý Tábor jsou to pak body dva.

Branky: 27. Hašek (Filipovský, Volráb), 52. Oliverius (Hašek), 54. Hašek (Volráb, Filipovský) – 4. Zumr (Kozák), 40. Kozák (Hlavatý), 49. Šafránek (Jankovský), 57. Šafránek (Petira, Jankovský). Rozhodčí: Bejček - Střelka, Žídek. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 1:1, 2:2. Diváci: 300.

Kolín: Sejpal – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Barták, Skokan, Nedbal, Hanzl – Semirád, Valášek, Morkes – Jankovský, Šafránek, Zumr – Malý, Hlavatý, Klíma – Kozák, Ježek.