10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NičIlustrační foto. Foto: Petr NičKolínští hokejisté v dalším druholigovém kole potvrdili střeleckou formu. Pelhřimov přehráli 10:2.

Pelhřimov - Kolín
2:10

O své výhře rozhodli prakticky během prvních třinácti minut, kdy nastříleli čtyři rychlé góly a vygumovali soupeře z hrací plochy. V dalších třetinách náskok navyšovali a domácí nepustili téměř k ničemu. Medvědi z Vysočiny ale s nulou také nezůstali, dvakrát využili kolínské oslabení.

Kozlové měli ale na ledě obrovskou převahu a jinak než jejich jednoznačným vítězstvím to dopadnout nemohlo. Bodově naprázdno vyšla pouze jedna pětka. Nejdražší to bude mít Šafránek, který vstřelil hattrick a zároveň desátý gól Kolína.

Objektivně nutno dodat, že Pelhřimov má díky zraněním a odchodům značně okleštěnou sestavu.

Branky a nahrávky: 10. Třetina (D. Kasalý, F. Kasalý), 38. Kopic (Votápek) – 6. Šafránek (Klíma, Šifta), 7. Valášek (Semirád, Malý), 13. Pácal (Malý, Semirád), 13. Šafránek (Jankovský, Zumr), 18. Šifta (Šafránek, Klíma), 27. Zumr (Petira), 29. Valášek (Malý, Pácal), 44. Klíma (Barták), 54. Zumr (Šafránek, Jankovský), 60. Šafránek (Petira, Jankovský).Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváků:310. Třetiny: 1:5, 1:2, 0:3.
Kolín: Moravec – Pácal, Muláček, Petira, Kulhánek, Skokan, Hanzl, Nedbal, Barták – Malý, Semirád, Valášek – Jankovský, Šafránek, Zumr – Kozák, Hlavatý, Morkes – Šifta, Klíma

čt, 03. led. 2019 18:00