PictureJakub Semirád - KOL (26)
1 událost dne 20. květen 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňDalším druholigový souboj čeká v sobotu na kolínské hokejisty. Ti tentokrát zajíždějí do Moravských Budějovic. Zápas tam začíná v 17.00.

Moravské Budějovice jsou jedním z letošních přemožitelů Kolína. Kozlové doma prohráli s Vosami 1:2. V poslední době ale mají Kolínští fazónu a i střeleckou formu. U čtrnáctého týmu tabulky určitě nebudou chtít ztratit další body.

Moravskobudějovičtí prohráli čtyři zápasy v řadě. Naposledy se z výhry radovali před Vánocemi, kdy 6:1 porazili Žďár nad Sázavou. Od té doby body ztrácí. Prohráli s Kláštercem (2:4), po prodloužení pak s Řisuty (2:3 pp) a Děčínem (4:5 pp). Naposledy prohráli v Klatovech 2:4. Nutno dodat, že doma se ale Vosám daří rozhodně víc než venku. Z posledních čtyř proher si tři připsali právě na hřištích soupeřů. Doma získali bod za to prodloužení s Děčínem.

Kolínští jsou v tabulce čtvrtí, dvacet čtyři bodů před svým sobotním soupeřem, a papírově by měli být silnější, ale... Druholigová soutěže je hodně vyrovnaná, rozhoduje momentální forma, vstup do zápasu. Moravské Budějovice navíc své zápasy většinou vyhrávají nebo prohrávají těsným rozdílem, takže se čeká opravdu vyrovnaný mač, ve kterém budou rozhodovat detaily.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31
8 China 42 76:406 1