PictureTomáš Pipek - KOL (24)
1 událost dne 30. květen 2019 1 událost dne 02. květen 2019
PictureJakub Semirád - KOL (25)
1 událost dne 20. květen 2019

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečNa ledě desátého Trutnova bojovali druholigoví hokejisté Kolína. Domů přivezli všechny body, když domácímu celku nastříleli pět branek.

Trutnov - Kolín

3:5

Kolínští hokejisté potvrdili na ledě v Trutnově roli favorita. V utkání se dostali během minuty celkem hladce do dvougólového vedení a i přes nevydařenou druhou třetinu postupně navýšili své vedení až na 5:1. Závěr se jim sice nepovedl, když dvakrát inkasovali, ale na tom, že si do Kmochova města přivezli všechny body, se nic nezměnilo.

„Utkání jsme zbytečně zdramatizovali. Soupeře jsme po dvou inkasovaných gólech pustili do kontaktu, a to jsme nechtěli," uvedl po utkání trenér kolínských hokejistů Václav Rác.

Branky: 48. Karlík (Veselý, Luštinec), 54. Junek (Veselý), 56. Junek (Veselý, Luštinec) – 9. Kozák (Šafránek, Skokan), 10. Morkes (Malý, Semirád), 34. Malý (Morkes, Semirád), 43. Šafránek, 49. Šifta (Šafránek). Rozhodčí: Horinek – Maštalíř, Pechánek. Vyloučení: 4:6, navíc Karlík (T) 10 min. os. trest. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 0:1, 3:2. Diváci: 312.
Kolín: Moravec – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Nedbal, Hanzl, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Morkes – Zumr, Šafránek, Jankovský – Šifta, Hlavatý, Klíma – Jelínek, Kozák.