10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Z utkání proti Moravským Budějovicím. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Moravským Budějovicím. Foto: Jan KobzáňKozlové vstoupili do play off ve velkém stylu. Předvedli nejdřív protrápené minuty, aby pak zázračně pěti góly otočili zápas a ujali se vedení 1:0 v osmifinálové sérii s Moravskými Budějovicemi.

,,Věděli jsme, že celou sezonu útočíme a že soupeř nám to zavře, a to taky bylo," popisoval trenér Kolína, v jakém stylu se nejprve zápas nesel. ,,Do toho jsme dostali dva laciné góly, a to předznamenalo průběh první a druhé třetiny," dodal.

Kozlové inkasovali třikrát v oslabení, jednou ve hře čtyři na čtyři a prohrávali 1:4.

,,Před poslední třetinou jsme byli v klidu. Řekli jsme si, že už to nemůžeme víc zkazit, než jsme to zkazili a že musíme být v klidu a musíme se připravit na další zápas v Moravských Budějovicích. Samozřejmě jsme si i řekli, že můžeme dát dva rychlé góly a zápas otočit. To hlavní ale bylo jít do toho v klidu, protože víc ztratit už jsme nemohli," vyprávěl Rác, že do poslední třetiny nešli Kozlové v nervech a obavách o výsledek.

A to neslo v ovoce. V padesáté minutě sice ještě prohrávali 1:4, ale pak přišla kanonáda. Padesátá minuta, gól. Padesátá čtvrtá, padesátá šestá, šedesátá, šedesátá a výhra 6:4. Fantazie.

,,V závěru jsme měli velkou vehemenci, dohrávali jsme na dvě lajny a byli jsme odměněni. Parádně jsme zápas otočili," byl rád kolínský lodivod.

Odveta je na programu hned v pondělí 2. března. Od 18.00 hrají Kozlové v Moravských Budějovicích. ,,Musíme se z toho prvního zápasu série poučit a v Moravských Budějovicích nesmíme dělat tolik chyb vzadu," přeje si Rác.

čt, 03. led. 2019 18:00