10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečByl to zápas plný emocí. Vždyť dohromady padlo 86 trestných minut. Na ledě to bylo ale v podstatě jednoznačné. Kozlové dominovali.V průběhu zápasu stříleli góly a sami neinkasovali ani jednou.

Moravské Budějovice - Kolín

0:5

O první branku se postaral kapitán Šafránek, při signalizovaném vyloučení mu puk rozehrál Hanzl s Valáškem. Kolínský kapitán projel hřiště a kotouč poslal na zadní tyč.

Ve 22. minutě se Kolínští radovali v přesilovce. Zumrovu střelu tečoval zase Šafránek. V polovině zápasu Kozlové skórovali v přečíslení. Kadlec ťukl puk na Morkese, ten na Jankovského a střela do horního růžku znamenala vedení o tři góly.

Na konci druhého dějství hosté proměnili další brejk, tentokrát ve hře čtyři na čtyři. Po ose Semirád – Malý – Muláček posledně jmenovaný navýšil vedení Kolína.

A nakonec to byla přesilovka 5:3. Kadlec poslal puk zpoza brány na Nedbala, ten ho okamžitě dal na druhou na Klímu a před ním byla už jenom prázdná brána.

I když výsledek vypadá úplně jednoznačně, Kozlové na ledě opravdu bojovali. Herně měli sice navrch, ale museli čelit nepříjemné fyzické hře domácích.

„Zodpovědný, kolektivní výkon a výborný výkon Sejpala v bráně nás dovedl k vítězství pět nula," konstatoval trenér Kolína Václav Rác.

Další zápas čeká oba celky již ve středu. Kolín si nese do zápasu mečbol. V sérii vede 2:0.bZápas na kolínském zimním stadionu začíná v 18.07 hodin.

Branky: 14. Šafránek (Hantl, Valášek), 22. Šafránek (Zumr, Jankovský), 30. Jankovský (Kadlec, Morkes), 37. Muláček (Malý, Semirád), 54. Klíma (Nedbal, Kadlec). Rozhodčí: Mertl – Polák, Rampír.Vyloučení: 12:11, navíc Trojan a Prkna (oba MB) 10 min nesportovní chování, Randa (MB) 10 min útok na hlavu, Šafránek (K) 10 min naražení. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 400. Třetiny: 0:1, 0:3, 0:1.Stav série: 0:2.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Nedbal, Petira, Kulhánek, Pácal, Muláček, Skokan, Barták – Valášek, Kadlec, Morkes – Janovský, Šafránek, Zumr – Klíma, Semirád, Malý – Kozák, Šifta.

čt, 03. led. 2019 18:00