1:3 SC Kolín - A tým

Datum čt, 06. srp. 2020 Beginn 18:00
SK Trhači Kadaň s.r.o. - A-tým
Kadaň

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňKozlové to včera ukončili. Domácí výhrou 4:3 uzavřeli osmifinálovou sérii play off. Moravské Budějovice porazili 3:0 na zápasy. Zatímco v Moravských Budějovicích to bylo jak kočka s myší (Kozlové vyhráli 5:0 pozn.red), v posledním utkání série to bylo drama.

,,Rychlé vedení 3:0 nás uspokojilo, a pak jsme začali hrát živelně a z toho pramenily obdržené góly," popisoval utkání trenér Kolína Václav Rác. Jeho svěřenci po třiadvaceti minutách vedli 3:0 a vypadlo to na další jasný zápas. Ale nebyl.

,,Máme poměrně mladé mužstvo, takže poté,co hosté snížili na 3:2, jsme znervózněli a celá poslední třetina se hrála v určité nervozitě. Mladí kluci dělali chyby," byl si vědom kolínský trenér.

A tak se hrálo o výhru až do posledních vteřin. Kozlové se nakonec bránili i tři proti šestil. Ale ubojovali to. ,,Myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené," shrnul Rác.

Kozlové postoupili do čtvrtfinále v nejrychlejší možné době a čeká je teď tedy týden zápasové volno. Další zápas totiž hrají až ve středu 11. března. Jestli hráči dostanou i volno, to Rác upřesňovat nechtěl. ,,Čeká nás příprava. Musíme si srovnat hlavy a jít do čtvrtfinále s čistou hlavou," to věděl ale přesně.

1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0