10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečJeště před třetí třetinou vedli o gól, jenomže pak dostali tři branky a domů odjeli s prázdnou. Hokejisté Kolína ve druhém utkání čtvrtfinálové série prohráli na ledě Jablonce nad Nisou 4:6. V sérii tak prohrávají 0:2 a v neděli budou doma čelit mečbolu.

Jablonec - Kolín

6:4

„Nejsme v lehké situaci, ale věříme, že se minimálně ještě jednou do Jablonce vrátíme," uvedl vedoucí Kolína Rudolf Musílek.

Kolín neměl dobrý úvod. Po čtvrt hodině hry prohrával 1:3 a nevypadalo to s ním vůbec dobře. Chvíli mu trvalo, než se z ledové sprchy dostal. Ale dostal. Těsně před první sirénou snížil a ve druhé třetině přidal další dva góly. V polovině zápasu tak šel do vedení 4:3 a nálada na lavičce hostů byla hned veselejší.

Ve třetí třetině ale přišel tvrdý direkt. Jablonec během deseti minut vstřelil tři góly a tím rozhodl o své výhře.

„V první třetině byli domácí důraznější a z toho těžili. Ze dvou přesilovek dali dva góly. Ve druhé jsme se zvedli, ale zároveň jsme přišli o Šafránka, který musel do nemocnice. Dostal od soupeře hokejkou a přišel asi o pět zubů. To pro nás byla velká ztráta. Ve třetí třetině jsme udělali několik hrubých chyb. Domácí hráči jeli třeba dva na jednoho nebo tři na jednoho," podotkl Musílek. A to nakonec rozhodlo.

Třetí utkání série se hraje v neděli od 17.07 v Kolíně.

Branky a nahrávky: 2. Bříška (Šulc), 12. Šulc (Pilař), 15. Bříška (Šulc, Tondr), 45. Mulač (Žďárský), 53. Žďárský (Abraham), 55. Homolka (Nevyhoštěný) – 2. Malý (Morkes, Nedbal), 19. Šafránek (Jankovský, Petira), 22. Morkes (Kulhánek, Valášek), 30. Morkes (Muláček).Rozhodčí: Luczków – Hynčica, Kilian. Vyloučení: 5:6, navíc Nevyhoštěný (J) 10 minut OT, Čechura (J) 5 minut + OK. Využití: 2:2.Oslabení: 0:0. Diváci: 200. Třetiny: 3:2, 0:2, 3:0. Stav série: 2:0.

Kolín: Moravec – Muláček, Nedbal, Kulhánek, Petira, Hanzl, Barták – Malý, Valášek, Morkes – Zumr, Šafránek, Jankovský – Skokan, Klíma, Kozák.