Přihlásit se

permanentka 2020 normalni

Spravny sport 2019

<< < červenec 2020 > >>
po út st čt so ne
29 30 01 02 03 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
4 událostí v měsíci červenec 2020 4 událostí v měsíci červenec 2020
Narozeniny
PictureMartin Sejpal - KOL (27)
1 událost dnes 04. červenec 2020
Narozeniny
PictureLukáš Havelka - KOL (24)
1 událost dne 07. červenec 2020
Narozeniny
PictureRobin Netušil - KOL (22)
1 událost dne 19. červenec 2020
Narozeniny
PictureLadislav Hlaveš - KOL (28)
1 událost dne 26. červenec 2020

Poslední utkání A týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání A týmu


Žádné nadcházející utkání!

Jiří KadlecJiří KadlecNa otázky čtenářů Kolínského deníku ve čtvrtek 14. května 2015 odpovídal kolínský nejzkušenější útočník Jiří Kadlec. V Kolíně ho nikdo nezná jinak než s číslem 46 na zádech. Bylo mu 29 let, když opustil kolínské vody a vydal se do Mladé Boleslavi, se kterou hned po roce postoupil do první ligy. Ve městě Škodovky pak Kadlec strávil v druhé nejvyšší soutěži dalších pět sezon a nosil tam i kapitánské céčko. Z Mladé Boleslavi zamířil do prvoligového Hradce Králové, kde nakonec strávil dalších šest sezon. Během té doby byl jedním z nejlepších v kanadském bodování týmu a získal i umístění v první pětce nejproduktivnějších hráčů v celé první lize. Nyní už zakotvil natrvalo v Kolíně. Ve svých necelých čtyřiačtyřiceti letech stále hraje za kolínské áčko a věnuje se i trenérské práci.

DOTAZ: Vzpomínáš si na svoje fotbalové chvilky v Libodřicích?

ODPOVĚĎ: Na fotbalové chvilky v Libodřicích rád vzpomínám. Někdy mám stále ještě cukání oprášit hadráky a znovu vyběhnout na trávník. Pak o víkendu sedím doma a jsem kolikrát rád, že si můžu dát v klidu kafe a nohy nahoru.

 

DOTAZ: Ahoj Jirko, dodržuješ zdravou stravu? Tvoje nejoblíbenější snídaně?

ODPOVĚĎ: Zdravá strava? Střídavě, asi tak v poměru 1:4 jednou zdravě čtyřikrát nezdravě. Snídám kávu s mlékem.

 

DOTAZ: Dobrý den, naprosto reálně: máme šanci vyhrát zlato na MS? A nemyslíte si, že Jágr už patří do starého železa? Kdy by měl vůbec profi sportovec podle vás končit?

ODPOVĚĎ: Dokud není odpískán konec, šance je pořád. Úplně na rovinu, Kanada je letos nejlepší, ale stát se může cokoli. Jágr a do starého železa? Vždyť je mladší než já, tak proč? Věřím, že každý sportovec pozná sám, kdy to odpískat a ukončit.

 

DOTAZ: Ahoj Jirko, chci se tě zeptat na to, až dostuduješ trenérskou licenci, budeš hlavním trenérem Kozlů? Díky za odpověď :)

ODPOVĚĎ: K dostudování mi pořád trochu chybí, pár zkoušek a závěrečná práce. Trenérské obsazení nezáleží na mě, v případě, že budu osloven, tak se uvidí.

 

DOTAZ: Dobrý den, jaké je nejhorší zranění, které jste z hokeje utržil? Neměl jste v takové chvíle chuť se na to vykašlat?

ODPOVĚĎ: Nejhorší zranění mě postihlo až v Kolíně a to loni ve Vrchlabí, následky jsou trvalé a chystám se na operaci očí, která to snad zmírní. Vykašlat se na to mě nenapadlo, ale uvidím, jak to dopadne

 

DOTAZ: Ve své kariéře jste trénoval pod mnoha trenéry. Na kterého vzpomínáte nejraději a proč?

ODPOVĚĎ: Já s trenéry skoro vždy vycházel, takže je těžké vybrat. Asi Miloš Hořava i přesto, že jsem pod ním prodělal jen letní přípravu a hrál asi 3 měsíce.

 

DOTAZ: Hezký den, jak jste trénoval dříve vy a jak se hokej trénuje nyní? Jsou tam nějaké rozdíly? A není to pro malé děti příliš tvrdý sport? Od kolika let se může začít?

ODPOVĚĎ: Příprava dříve a nyní se samo sebou odlišuje, ani ne tak na ledě jako přes léto. Není tolik dlouhého běhání, vše se teď odehrává na malém prostoru.

Nemyslím, že je hokej pro děti tvrdý sport. Hrát do těla je povoleno až od sedmé třídy a to už jsou skoro chlapi, někteří skoro větší než já sám. Kdy začít s hokejem? Chodí bruslit už 4-leté děti, ale i později se dám všechno dohonit (3.-4. třída). Pak už je to daleko obtížnější.

 

DOTAZ: Dobrý den, v kolika letech jste začal s hokejem a proč jste si vybral zrovna tento sport?

ODPOVĚĎ: Já chodil bruslit s dědou od tří let, a pro mě to byla jasná volba. Neznám lepší sport

 

DOTAZ: Zdravím vás, od kolika let je vhodné, aby začalo dítě s hokejem? Lze začít trénovat i ve vyšším věku, myslím v třeba v deseti letech? Nebo už je to pozdě? A lze na hokejové tréninky přihlásit také dívky? Děkuji.

ODPOVĚĎ: Na Vaši otázku jsem již prakticky odpověděl výše, tak jen doplním. Ano dívky se mohou přihlásit, několik reprezentantek vyrostlo v našem klubu (Mrázová, Polenská)

 

DOTAZ: Znáte některého z hráčů české hokejové reprezentace osobně? Když ne mezi dospělými, máte někoho známého v dvacítkách nebo osmnáctkách?

ODPOVĚĎ: Osobně znám z A-týmu samozřejmě Čáslavu, obránce Koláře a v mládežnických repre Válu (souseda)

 

DOTAZ: Co to vlastně znamená hrající asistent? Jaká je vaše další hokejová meta, čeho byste chtěl dosáhnout?

ODPOVĚĎ: Hrající asistent? Dlouho jsem se rozmýšlel, zda to přijmou nebo ne. A pořád ještě sám nevím, jak to bude či nebude fungovat. Ukáže čas, věřím, že s hlavním trenérem najdeme schůdnou cestu.

 

DOTAZ: Ahoj, zeptám se, jaký mají ambice kolínští kozlíci před novou sezonou…

ODPOVĚĎ: Ambice Kozlů, zní to otřepaně, atraktivní hokej pokud možno s vítězným koncem pro naše barvy. A v play off co nejdále

 

DOTAZ: Dobrý den, co říkáte na sestavu českého národního týmu? Koho byste osobně nominoval a kdo v naší sestavě chybí? A koho byste naopak osobně vůbec nenominoval? Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ: Mnoho otázek je toto nebo podobné téma. Každý trenér má určitou představu o týmu, složit tým není snadné. Pokud on se rozhodl nominovat tuto sestavu, věří zvoleným hráčům a všechno ostatní jsou spekulace a kdyby. Pojďme věřit ve vítězství, fandit a dopadne to dobře.

 

DOTAZ: Dobrý den, jak často osobně trénujete hokej a jaké dodatkové sporty k tomu vykonáváte? Kolik vám zabere hokej týdně hodin?

ODPOVĚĎ: Kolínské Áčko trénuje 5 x týdně a jako asistent musím být na každém tréninku a jako hráč (kterým se stále ještě cítím být) absolvuji vše jako ostatní hráči.

 

DOTAZ: Byl jste se podívat na některém zápase českého národního týmu v Praze? Nebo kde vlastně sledujete mistrovství - tedy pokud sledujete...

ODPOVĚĎ: Zápas jsem žádný neviděl. V rámci studia trenérské licence jsem měl možnost sledovat některé tréninky (ČR, Švédsko, Švýcarsko, Francie). Určitě zajímavá zkušenost

 

DOTAZ: Dobrý den, měl jste někdy možnost zahrát si po boku nějaké opravdové hokejové hvězdy? S kým je váš sen stát na jednom ledě?

ODPOVĚĎ: Při působení v Mladé Boleslavi jsem hrál s několika top českými hráči. Největší hvězdou byl asi Richard Král. Mám jeden sen s kým stát na ledě v utkání. Útočná řada Kadlec Jiří ml. , Kadlec Jiří st., Kadlec Antonín

 

DOTAZ: Je škoda každé facky ,která padne vedle? Máš někde nějaký keloid?

ODPOVĚĎ: Je, ale tělesné tresty jsou zakázány a ženu ani květinou neuhodíš. Keloid bych nějaký našel.

 

DOTAZ: Kdybyste měl vybrat pět nejlepších hráčů a jednoho brankáře z historie kolínského hokeje, kdo by to byl? A pět nejlepších vašich spoluhráčů?

ODPOVĚĎ: Nejsem dobrý pamětník, a se všemi spoluhráči, co jsem hrál, jsem hrál rád. Hokej je kolektivní sport a parta dělá divy

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31
8 China 42 76:406 1

Následující utkání A týmu