24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07
Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečKozlové v prvním přátelském utkání nepochodili na ledě pražské Kobry. Ukázalo se nejen to, že jsou na ledě o týden kratší dobu než Pražané, ale taky nedostatky v obranné hře. ,,Věcí, ve kterých jsme chybovali, bylo hodně, ale ta obranná hra celého mužstva byla nejpodstatnější. To mě trošku vyděsilo," přiznal po utkání trenér Kolína Jiří Seidl.
 ,,Na výsledku mi nezáleží. Důležité pro mě je, že jsme udělali hodně podstatných chyb v obranné hře. Na tom budeme muset pracovat. Víme, kde jsou největší chyby," dodal ještě.

Kozlové prohrávali 0:2 už po sedmi minutách. Nejdřív je "vypekly" fauly, protože domácí využili přesilovku pět na tři. Puk od modré se ztečoval od brusle do brány. Pak se radovali před bránou, když nejprve volný Malý na tyči gólmana Moravce nepřekonal, aby záhy na to na druhé tyči volný Hovsepjan už puk do kasy dostal.

Kolínským nevyšel ani nástup do druhé třetiny, když hned po dvaceti vteřinách po ztrátě na modré inkasovali. Chvíli na to se dokázal prosadit kolínský Martin Ježek, když zužitkoval přihrávku zpoza brány, ale to bylo ze strany Kolína vše. Domácí ještě do konce druhé třetiny vrátili na svou stranu třígólové vedení a během poslední dvacetiminutovky jej ještě dvakrát navýšili.

Na Pražanech byla vidět větší sehranost, větší klid a jednoduchost ve hře. To Kolínu chybělo. Ale co, byl to první přátelský zápas. Aspoň se mají Kozlové z čeho poučit.

A sestava Kolína? Kozlové vyjeli na led Kobry se třemi pětkami. Trenér Jiří Seidl nechal doma odpočívat dva hráče z momentální sestavy. Zbytek týmu je buď zraněný nebo to zatím zkouší v jiných klubech. ,,Chyběl Morkes a Chmelař. Chtěl jsem vzít tři pětky a jednoho beka a jednoho útočníka navíc. Ostatní dostanou šanci jindy. Máme ještě devět přáteláků," vysvětlil kolínský kouč.

Branky: 5. Šteiner (Verbík), 8. Hovsepjan (Malý P., Hanták), 21. Kučera (Slanina), 29. Malý P. (Cafourek), 45. Strnad (Sekera), 51. Kučera (Slanina, Hovsepjan) – 26. Ježek (Malý J., Pácal). Rozhodčí: Jebavý - Krátký, Svoboda. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 60. Třetiny: 2:0, 2:1, 2:0.
Kolín: Moravec (od 31. Hermann) - Pácal, Barták, Hanzl, Březina, Voženílek, Pýcha, Svoboda - Ježek, Semirád, Malý - Skokan, Šafránek, Zumr - Jelínek, Kadlec st., Kadlec ml. - Hlavatý

st, 09. led. 2019 18:00