10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto.Ilustrační foto.Kozlové našli v přípravě druhého přemožitele. V derby doma podlehli Nymburku 1:2.

Kolín - Nymburk
1:2

K jedné prohře a třem výhrám přidali v úterý Kolínští druhou porážku. Doma nestačili na sousední Nymburk. Nymburští se na ledě zdáli rychlejší a pohyblivější. ,,Dneska bylo všechno špatně. Nebylo tam z naší strany nic dobrého," kroutil po utkání hlavou trenér Kolína Jiří Seidl.

Jeho svěřenci v utkání opravdu nebyli vidět. Málo stříleli, zejména v první a druhé třetině, přihrávky si dávali na paty nebo mimo. Nešlo to. Celé to vyústilo ve druhé třetině v gól hostů. Kapitán Král se v přesilovce trefil od modré.

Kozlům se podařilo v poslední třetině, která byla z jejich strany nejlepší, vyrovnat, když "volejovku" proměnil Josef Malý. Ale vyrovnaný stav neudrželi. Tři minuty před koncem se totiž zase trefil Král, tentokrát zavěsil z mezikruží pod víko.

,,Málo jsme bruslili, neudrželi jsme se na puku. Z toho pramenily obrovské chyby a hosté mohli chodit do přečíslení," komentoval Seidl.

Na konci utkání ještě domácí zkoušeli power play, ale skoro k ničemu se nedostali. ,,Od začátku do konce to bylo špatně. Byl to takový marný pokus," byl smutný Seidl.

V kolínském drese se už podruhé představil útočník Marek Němec a nově také dva ruští útočníci Alexey Komlev a Vladimir Nikonov.

,,Němce jsme viděli dva zápasy. Je to silový hráč s docela dobrou střelou. Chybí mu ale kombinace, takže ještě uvidíme. Ty Ruští hráči jsou mladí, docela dobře bruslili, ale zatím mě nepřesvědčili. Možná dostanou ještě ve čtvrtek šanci," ohodnotil všechny tři nové forwardy trenér Kozlů Jiří Seidl.

Další přátelák hrají Kolínští doma proti Táboru ve čtvrtek 27. srpna od 18.00

Branky: 43. Malý (Semirád, Zumr) - 27. Král, 57. Král (Eis). Rozhodčí: Kubeš - Špringl, Špringl. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1. Diváci: 300.
Kolín: Moravec - Pácal, Hanzl, Březina, Skokan, Barták, Voženílek - Ježek, Semirád, Malý - Zumr, Kadlec st., Morkes - Nikonov, Komlev, Němec - Kadlec ml., Hlavatý, Jelínek.