Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední utkání B týmu

KLM
Datum so, 04. pro. 2021 Beginn 17:00
HC Poděbrady - A-tým
Poděbrady
2:5 SC Kolín - B-tým
Kolín

Příští utkání B týmu

KLM
Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým
Kolín

Z utkání proti Benátkám. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Benátkám. Foto: Jan KobzáňKolínská rezerva si zahraje baráž. V semifinále play off porazila 2:0 na zápasy Benátky B. Po sobotní výhře 8:2 to byla nedělní nula a výsledek 2:0.

Kolín B – Benátky B

2:0

 

Vyrovnané utkání tentokrát nabídlo malé množství branek. O to napínavější zápas. V té první části branka nepadla, ale ve druhé ano. Tam se rozhodovalo. Nejprve měli na holi gól hosté. V přesilovce. Ale podržel gólman Martínek a navázal na sobotní výborný výkon gólmana Hermanna.

 

Kolín ubránil dvakrát za sebou oslabení pět na tři, a to ho nabudilo. Nejprve zkoušel hned po Králové buly Kopecký z první, ale gólman chytil. Pak Kolín využil přesilovku. To byl timing. Král zpoza brány přihrával, Kopecký si vyjel před bránu ze strany a přesně usměrnil po ledě.

 

Pojišťovací gól na 2:0, to byla lahůdka na závěr, která asi definitivně rozhodla. Pro tým hostí to totiž byla podpásovka před odchodem do kabin. Byly tři vteřiny do konce, když se Král ocitl v útoku před dvěma obránci. Vypadalo to, že už ani nevystřelí a když ubíhala doslova poslední vteřina, najednou vyšvihl puk přímo do rohu a setinku vteřiny před hvizdem sirény skóroval.

 

Kolín si pak vedení pohlídal a Benátky se již na nápor, vyrovnání a zdramatizování série nezmohly.

 

,,Mužstvo od druhého zápasu první série pochopilo, jak se má hrát play off. To je úplně jiná soutěž, jiný hokej. Vítězí tým, který má super gólmana, dobrou obranu, týmového ducha a zkušenost. To jsme měli. Díky tomu jsme přetlačili Solopisky i Benátky B. Klobouk dolu před mužstvem, které dokáže pětkrát v sezoně porazit Benátky B. Klobouk dolu před centry, kteří hrají celou semifinálovou sérii na dva. Ať je Jirkovi Kadlecovi, kolik je, odehrál to super. I mladý Spitzer. Musím vyzdvihnout juniora Vasyla Zheliznyaka, který obrovsky pomohl. Celý tým včetně obou dvou gólmanů, kteří mužstvu dávají klid, pracuje, jak má,“ pochválil trenér Radek Smitka své mužstvo a shrnul play off zápasy KSM.

 

O nadcházejících tří víkendech sehraje jeho tým šest utkání baráže o postup do KLM. Více info brzy.

 

Branky Kolína B: 36. Kopecký (Král, Kadlec st.), 40. Král (Miška). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 2:0, 0:0. Diváci: 250.

Kolín: Martínek – Sladký, Marvánek, Švanda, Skokan, Hurt – Pilný R., Kadlec st., Kopecký – Spitzer, Král, Pešek – Minarčík, Kadlec ml., Miška.

Vstupenky 2021/22

B tým - Výsledky kola

No matches