Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední utkání B týmu

KLM
Datum so, 04. pro. 2021 Beginn 17:00
HC Poděbrady - A-tým
Poděbrady
2:5 SC Kolín - B-tým
Kolín

Příští utkání B týmu

KLM
Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým
Kolín

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňI další přípravné utkání jsme zvítězili, tentokrát v derby v Kutné Hoře. Bylo to bojovné a v závěru dramatické utkání.

Od začátku byl zápas vyrovnaný, krátce po zahájení jsme hráli první přesilovku, nevyužili jsme, další šance byly na obou stranách, a až v patnácté minutě jsme inkasovali. Netrvalo ale dlouho a v začínající devatenácté minutě se trefil Luboš Kozák, asistoval Robin Martínek a Pepa Malý. Tak skončila nerozhodně první třetina.

 

Druhou třetinu jsme měli navrch, třikrát jme hráli přesilovku, bohužel nevyužili ani jednu, soupeř hrál jednu, také nevyužil. Ve dvacáté osmé minutě zaúřadovala opět naše první lajna, a z přihrání Robina Martínka Luboš Kozák skóroval. Třetinu jsme vyhráli 1:0, a do třetí jsme šli s vedením 2:1.

 

Až do poloviny třetiny se obraz hry neměnil, ale pak to začalo. Soupeř začal tlačit, a v padesáté a padesáté minutě stav utkání otočil. Jenomže nás to nepoložilo, naopak. Zabrali jsme a během necelých dvou minut jsme zápas otočili my. Nejdřív Robin Martínek, kterého krásným pasem poslal do gólové situace Pepa Malý, vzápětí skóroval Bohumil Sladký z přihrávky Lukáše Peška a Alberta Chlubného. Minutu na to Luboš Kozák z přihrání Robina Martínka zvýšil na  5:3. Soupeř ještě na začátku šedesáté minut snížil na 4:5. V závěru se ještě pokusil stav změnit hrou bez brankáře, ale to jsme s přehledem ubránili.

 

Branky: Kozák 3, Martínek R., Sladký

Kolín: Martínek O. – Hanzl, Häusler, Sladký, Barták, Vaněk, Křeček – Kozák, Martínek R., Malý – Chlubný, Kadlec st., Pešek – Kadlec ml., Jindra., Spitzer

Vstupenky 2021/22

B tým - Výsledky kola

No matches