Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední utkání B týmu

KLM
Datum so, 04. pro. 2021 Beginn 17:00
HC Poděbrady - A-tým
Poděbrady
2:5 SC Kolín - B-tým
Kolín

Příští utkání B týmu

KLM
Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým
Kolín

V posledním přípravném utkání jsme také obstáli. Utkání byli dlouho vyrovnané, ale od začátku jsme byli ve vedení. O výsledku výrazně rozhodla poslední třetina.

 Ve čtrnácté minutě první třetiny jsme šli do vedení, gól dal Robin Martínek, asistovali Jan Hanzl a Pepa Malý. Třetinu jsme vyhráli 1:0. Hrálo se bez vyloučení na obou stranách.

 

Hned v první minutě druhé třetiny dal druhý gól Luboš Kozák po pohledné akci Jana Hanzla a Robina Martínka. Vzápětí soupeř snížil na 2:1, ale dvougólové vedení nám vrátil Lukáš Pešek z přihrání Alberta Chlubného, to jsme hráli v oslabení. Po druhé třetině to bylo tedy 3:1.

 

Ve třetí třetině jsme nejdříve inkasovali dvě minuty po zahájení, ale pak jsme dávali góly jenom my. Dvakrát se trefil Pepa Spitzer, jednou po krásném pasu od Vasila Zhelyzniaka, a podruhé po kombinaci Jirky Kadlece ml. a Vasila Zhelyzniaka. Šestý gól dal Pepa Malý po přihrání Robina Martínka. Úspěch završil gólem Albert Chlubný po samostatné akci.

 

Nutno podotknout, že nás poslal rozhodčí dvakrát do třech, obojí jsme ubránili, v jednom případě jsme dostali gól už ve hře čtyři na pět. A to ještě Matěj Kvasil vychytal trestné střílení.

 

Utkání se muselo líbit, hrálo se rychle, vítězství za produktivitu ve třetí třetině jsme si zasloužili, i přesto, že jsme byli dost vylučovaní.

 

Branky: Spitzer 2, Martínek R., Kozák, Pešek, Malý, Chlubný

Kolín: Kvasil – Hanzl, Häusler, Skokan, Šupík, Vaněk, Křeček – Kozák, Martínek R., Malý – Chlubný, Kadlec st., Pešek – Kadlec ml., Spitzer, Zhelyzniak.

Vstupenky 2021/22

B tým - Výsledky kola

No matches