Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňI ve druhém mistráku jsme vyhráli, tentokrát v derby s HC Poděbrady.

Vědomi, že se nemusí opakovat jednoznačné vítězství 13:1 z prvního utkání proti Vlašimi jsme začali odpovědně. První třetinu jsme měli převahu hlavně co se týká produktivity. Dobře jsme bránili, bez chyby chytal i Matěj Kvasil. Udržel nulu. My jsme využili tři šance a v patnácté minutě jsme vedli tři nula.

Druhá třetina už tak úspěšná nebyla. Hrálo se zase oboustranně dobře, jenomže šance ve druhé třetině využil jenom soupeř, vyhrál ji dva nula.

Třetí třetina byla také vyrovnaná a nejvíc dramatická. Nejdřív jsme hned ve čtyřicáté první odskočili na dvoubrankový rozdíl, pak ale dvakrát kontroval soupeř. Pak Matěj Kvasil ještě vychytal trestné střílení. Poslední gól jsme v padesáté sedmé dali my. Vítězný. V závěru jsme nedali ani možnost hrát soupeři power play, vítězství jsme už nepustili.

Branky Kolína B: 5. Kozák (Malý), 13 Pešek (Hanzl), 15. Kadlec st. (Semirád), 41.Kadlec st. (Barták), 57. Kadlec st. (Zugar, Malý).

Kolín B: Kvasil – Hanzl, Zugar, Skokan, Barták, Křeček – Kozák, R. Martínek, Malý – Semirád, Kadlec st., Pešek – Kadlec ml., Hasil, Zheliznyak.