Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým

Hokejisté kolínského béčka poprvé v sezoně prohráli. Přesto získali alespoň bod. Doma je v prodloužení překonaly Kralupy.

První třetinu jsme zahájili úspěšně. Začátkem druhé minuty jsme hráli přesilovku, a po dvaceti třech vteřinách jsme ji využili Lubošem Kozákem z přihrání Josefa Malého a Jana Hanzla. Útočilo se na obou stranách, ale dobře se bránilo. Co prošlo, zachytil výborný Matěj Kvasil, třetina skončila naším vedením.

Ve druhé se obraz hry nezměnil, měli jsme víc ze hry, soupeře jsme přestříleli. Nevyužili jsme ale přesilovku, naopak jeden a půl minuty před koncem třetiny se podařilo soupeři vyrovnat.

Ve třetí zápas vrcholil, zase krátce po zahájení, ve čtyřicáté třetí minutě jsme šli do vedení gólem Josefa Malého, asistovali Robin Martínek a Luboš Kozák. Soupeř ale opět srovnal, a to v padesáté páté minutě.

Už to vypadalo, že se třetina dohraje v nerozhodném stavu, ale v čase 58:19 jsme inkasovali. Trenér si vzal oddechový čas a po něm jsme se natlačili do třetiny Kralup. Trenér odvolal gólmana a za třicet sekund jsme vyrovnali Robinem Martínkem z nahrávky Martina Bartáka a přihrávky Jany Hanzla.

Oddechový čas soupeře už nic neřešil a šlo se do prodloužení. To jsme začali dobře, šance jsme měli, ale v jeho polovině nás sudí vyloučil, a soupeř přesilovku v čase 63:19 využil.

Branky: 2. Kozák (Malý, Hanzl), 43. Malý (Martínek R., Kozák), 59. Martínek R. (Hanzl, Barták)

Kolín B: Kvasil – Hanzl, Sýkora, Sladký, Barták M., Kopecký Josef, Křeček – Kozák, Martínek R., Malý – Želizňak, Semirád, Pešek – Barták J., Spitzer, Svoboda F.