Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňNedělní derby vyhrálo kolínské béčko. Rozhodovalo se ale až závěru zápasu.

Dramatické utkání s dobrým koncem pro nás. Utkání jsme zahájili dobře, už ve třetí minutě jsme po kombinaci první lajny vedli. Hra se pak vyrovnala, soupeř přitvrdil, hráli jsme třikrát přesilovku, jedno pro velký počet hráčů na ledě. Ani jednu jsme však nevyužili, i když šance byly. Třetina skončila naším vedením.

I druhou třetinu jsme začali dobře. V dvacáté čtvrté minutě jsme dokázali dvakrát skórovat, třetí branku jsme dali z trestného střílení, a vedení tři nula bylo slibné. Jenomže ještě běžela dvacátá čtvrtá minuta, hráli jsme v oslabení a soupeři se podařilo bleskově přesilovku využít a dal první gól. Dali jsme v přesilovce čtvrtou branku, kterou ale hlavní po protestech soupeře neuznal pro dosažení branky tečí vysokou holí. Pak se nám přestávalo dařit, obrat nastal v závěru třetiny, kdy soupeř dvěma brankami srovnal na 3:3.

Ve třetí třetině jsme šli na začátku zase do vedení, a vypadalo to, že utkání dotáhneme do vítězného konce. Soupeři se ale podařilo v padesáté páté minutě srovnat. Drama začalo v padesáté sedmé minutě, kdy jsme šli do vedení. Minutu a půl před koncem soupeř odvolal brankáře. Nejen, že jsme přečíslení ubránili, ale do prázdné brány jsme dali rozhodující gól.

Zasloužené vítězství.

Branky: 24. Málek (Dytrych, Beran), 34. Socha (Tvrdík), 39. Chmelař (Dytrych), 55. Tvrdík (Jelínek M.) – 3. Malý (Martínek R., Sladký), 23. Želizňak (Martínek R.), 24. Martínek R. z TS, 46. Pešek (Semirád, Kadlec st.), 57. Pešek (Semirád, Skokan), 60. Malý (Kozák).

Kolín B: Martínek O. – Hanzl, Sladký, Skokan, Zugar, Křeček, Hyšpler – Kozák, Martínek R., Malý – Kadlec st., Semirád, Pešek – Kadlec ml., Spitzer, Želizňak.

Kutná Hora: Jelínek D. – Bašus, Havelka, Švejda, Chmelař, Málek, Zvěřina – Sádlo, Tvrdík, Plíhal, Mikeška, Dytrych, Socha, Havránek, Kadlec A., Beran, Klazar, Jiráň, Jelínek M.