Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

sobota 4.12., 14:30-zápas

neděle 5.12., 14:30-zápas

pondělí 6.12., 12.30-17.00

čtvrtek 9.12., 15.00-17.30

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední utkání B týmu

KLM
Datum so, 04. pro. 2021 Beginn 17:00
HC Poděbrady - A-tým
Poděbrady
2:5 SC Kolín - B-tým
Kolín

Příští utkání B týmu

KLM
Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým
Kolín

Z utkání proti Čáslavi. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Čáslavi. Foto: Jan KobzáňKolínské béčko udrželo neporazitelnost. Zvítězili i s Čáslaví, i když se vstup do utkání nepodařil.

Ve třetí minutě jsme inkasovali poprvé a v osmé podruhé. Obě branky paly po chybách. První ztrátou kotouče ve středním pásmu a druhá po chybném rozehrání ve vlastní třetině. Přitom jsme měli ze hry víc i co se týká střel na branku. Gól se nám však nepodařilo dát, a tak jsme třetinu prohráli 0:2. 

 

Do druhé třetiny udělal trenér drobné korekce v sestavě, a to byl zřejmě jeden z faktů, že jsme utkání obrátili. Hned ve dvacáté první minutě jsme snížili na 1:2, o čtyři minuty vyrovnali a za další dvě minuty jsme šli do vedení. Obě tyto branky padly po povedené kombinaci v útočné třetině.

 

Trenér Čáslavi si vzal hned poté oddechový čas, hra soupeře se dost přitvrdila, sudí začali vylučovat. Mezi třicátou první a třicátou šestou jsme hráli čtyři přesilovky, v jedné chvíli dokonce víc než minutu 5:3. Gól se nám ale nepodařilo dát, a tak jsme třetinu vyhráli 3:0. 

 

Ve třetí třetině se útoky střídaly na obou stranách, Čáslav byla o poznání aktivnější, šance byly na obou stranách. Ve čtyřicáté deváté minutě jsme měli prvního vyloučeného. V oslabení jsme bránili soupeř ani na branku nevystřelil, a dvě sekundy před vypršení trestu jsme dali čtvrtý gól. V končící padesáté deváté minutě Čáslav odvolala brankáře, ale stav utkání se už nezměnil, zvítězili jsme 4:2.

 

,,Mužstvo ukázalo charakter a to správné hokejové srdíčko. Bez toho bychom to neotočili,“ řekl po utkání trenér Kolína Radek Smítka.

 

Branky: 21. Kozák (Martínek R.), 25. Spitzer (Hyšpler, Želizňak), 27. Pešek (Kadlec st., Semirád), 51. Spitzer – 3. Krpata (Pipek), 8. Ježek.

Kolín B: Martínek O. – Kadlec st., Sladký B., Skokan, Barták, Křeček, Zugar – Kozák, Martínek R., Malý – Želizňak, Semirád, Pešek – Kadlec ml., Spitzer, Hyšpler.

Čáslav: Svoboda – Bílek, Janata, Grauer, Šlejtr, Kulhánek, Svoboda – Vlach, Krpata, Sladký J., Tomek, Borovanský, Muras, Rytnauer, Ježek, Pipek, Navrátil, Křišťan, Barbora.

Vstupenky 2021/22

B tým - Výsledky kola

No matches