Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým

Ilustrační foto: Jan KobzáňIlustrační foto: Jan KobzáňNa nepovedené utkání v Benešově zapomenuto tím nejlepším způsobem - přesvědčivým vítězstvím.

První třetina nám patřila jednoznačně, vyrovnaná hra platila jenom do sedmé minuty, kdy jsme se trefily hned dvakrát - Josef Malý a Lukáš Pešek. A mezi osmou a devátou minutou se trefili Vasyl Želyzňak a Luboš Kozák.

Pak se hrálo deset minut bez branek, až v závěru třetiny jsme znovu udeřili, góly dali Jan Hanzl a Robin Martínek. Zaznamenal jsem pouze dva zásahy gólmana Ondry Martínka.

Druhá třetina se hrála v podobném stylu, byli jsme aktivnější, soupeře jsme přestříleli, ale už nám to tak tak nepadalo, brankář Benešova se rozchytal, nebo ho zachránila tyčka. Třetinu jsme přesto vyhráli 1:0 gólem Josefa Malého.

I třetí třetinu jsme měli převahu, ze začátku ne tak výraznou, přesto jsme šest minut po zahájení dali osmý gól Lubošem Kozákem. O minutu později vstřelil čestný gól soupeř, ale brzo nato jsme byli úspěšní my. Lukáš Skokan vystřelil, brankář střelu vyrazil, Lukáš dojel a zavěsil. Dostali jsme se do pohody a v závěru třetiny jsme výhru dovršili góly Josefa Kopeckého, Daniela Kopeckého a Robina Martínka. Ze sedmi přesilovek v zápase jsme využili tři.

Za zmínku stojí to, že jsme hráli v Hořovicích v přetlakové nafukovací hale.

Branky Kolína: 8. Malý (Kozák, Hanzl), 8. Pešek (Skokan, Sladký), 11. Želizňak (Martínek R.), 12. Kozák (Hanzl), 18. Hanzl (Malý, Kozák), 20. Martínek R. (Malý), 37. Malý (Martínek R., Kozák), 47. Kozák (Malý, Martínek R.), 50. Skokan (Semirád), 54. Kopecký J. (Kopecký D., Želizňak), 56. Kopecký D. (Křeček, Želizňak), 56. Martínek R. (Kozák, Hanzl).

Kolín B: Martínek O. – Hanzl, Barták M., Skokan, Sladký, Kopecký J., Křeček – Kozák, Martínek R., Malý – Teplý, Semirád, Pešek – Kadlec ml., Kopecký D., Želizňak.