Datum so, 11. pro. 2021 Beginn 17:30
HC Junior Mělník - A-tým
Mělník
-:- SC Kolín - B-tým

Z utkání proti Královu Dvoru. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Královu Dvoru. Foto: Jan KobzáňDalší povedené utkání. Hráli jsme zodpovědně, soupeř vůbec nebyl lehký.

První třetinu jsme byli střelecky aktivnější, ale gól jsme dali až při početní převaze v jedenácté minutě. Byla to přesilovka využitá po dvaceti vteřinách. V závěru třetiny jsme dali další dva góly, jeden opět při přesilovce, druhý několik sekund před sirénou, a tak jsme šli do kabin s dobrým náskokem.

Druhá třetina už byla vyrovnanější, a i když jsme stále měli střeleckou převahu, gólově se prosadil soupeř a snížil na 3:1. Měli jsme několik dobrých šancí, nastřelili dokonce tyčku, ale branku jsme dali až v třicáté šesté minutě, také při přesilovce, a tak jsme zase odskočili o tři góly.

Ve třetí třetině jsme už tak střelecky aktivní nebyli, ale o to produktivnější. Ondra Martínek vychytal únik soupeře a my naopak dali čtyři branky, dvě zase při přesilovce, a bylo vymalováno.

Trenéra potěšilo, že jsme hráli čtyřikrát přesilovku, a všechny čtyři jsme zúročili, a obě oslabení jsme ubránili.

Branky: 11. R. Martínek (Malý), 18. R. Martínek, 20. Kozák (R. Martínek), 36. Kozák (Malý), 46. Barták (R. Martínek, Kozák), 53. Malý (R. Martínek), 55. R. Martínek (Barták, Pešek), 55. Kozák (Malý) – 25. Gebhart (Veselý).

Kolín: O. Martínek – Hanzl, Barták, Sladký, Skokan, Vaněk – Kozák, R. Martínek, Malý – Kadlec st., Semirád, Pešek – Kadlec ml., D. Kopecký, Želizňak.